Katalog

Katalog

Nowe Produkty

New products

Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy to brak asortymentów do pracy zmuszał nas do poszukiwań w odległych od naszego miasta firmach, w których towar nie zawsze spełniał nasze oczekiwania. Narodziła się wtedy inicjatywa założenia działalności, która na chwilę obecną cieszy się bardzo dobrą opinią jak i sprzedażą. 

Czas nauczył nas wielu ważnych aspektów w tej branży, znamy potrzeby naszych Klientów i wiemy jak znacząca jest ochrona tego co w życiu najważniejsze, tego czego nie można kupić - ZDROWIA . 

Prowadzenie firmy jak i sprzedaż przeobraziło się z pracy na PASJĘ. 


Niskie ceny jak i profesjonalna jakość naszych produktów stanowią o naszej sile i konkurencyjności. Zaopatrujemy w nasze artykuły wiele firm z regionu - są to odbiorcy prywatni jak i instytucje budżetowe.

Firma basicbhp oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą.

W naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy korzystne dla obu stron - chętnie podejmujemy wyzwania i posiadamy dobrze funkcjonujący zespół do ich realizacji.

Z ogromną chęcią zrobimy wszystko by spełnić Państwa wymogi!

Zespół basicbhp