Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Czapki Antyskalpowe

Czapki Antyskalpowe

Czapki antyskalpowe – odpowiednia ochrona głowy

W ofercie sklepu Basic Safety Store nie ma mowy o półśrodkach, czy produktach o wątpliwej jakości. Wyznajemy zasadę, że tam, gdzie zaczyna się ochrona pracownika, tam nie ma mowy o bylejakości. Doskonałym przykładem są czapki antyskalpowe, które znajdziesz w naszej ofercie. To propozycje, które skutecznie zabezpieczają użytkownika w przypadku zagrożenia głowy uderzeniem o twarde, nieruchome przedmioty – a taki wypadek (w przypadku braku odpowiedniej ochrony głowy) może wywołać przecież bardzo groźne powierzchniowe urazy skóry głowy. Lepiej być mądrym przed szkodą, stawiając na odpowiednie zabezpieczenia.

Czapki antyskalpowe, które u nas znajdziesz, to propozycje najwyższej klasy. Poza odpowiednią ochroną głowy gwarantują również najwyższy komfort użytkowania. Poszczególne modele posiadają bowiem wygodne otwory wentylacyjne oraz siatkę zapewniając tym samym wygodę użytkowania nawet w upalne dni, gdy żar dosłownie leje się z nieba. W takich warunkach komfort cieplny jest na wagę złota. Chodzi przecież o to, aby pracownik mógł wykonywać swoje obowiązki zawodowe bez dodatkowych obciążeń, których można było uniknąć.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź czapki antyskalpowe, które doskonale chronią

Jako fachowcy o kilkunastoletnim doświadczeniu doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia ochrona – szczególnie głowy, która jest wyjątkowo wrażliwa na uderzenia o twarde, stałe przedmioty o określonej ostrości, które mogą spowodować uszkodzenie lub inne urazy powierzchniowe. Warto więc zadbać o odpowiednią ochronę. Tę znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Co powiesz na propozycje, które w środku posiadają wkładkę z HDPE dodatkowo wyścieloną gąbką dla podwyższenia komfortu? Sam widzisz, że u nas możesz liczyć na produkty gwarantujące ochronę i wygodę użytkowania na najwyższym poziomie.

Z czapkami antyskalpowymi ochronisz swoją głowę

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy detal, od trwałości, przez praktyczność, aż po wygodę użytkowania. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Co powiesz na modele antyskalpowe, które posiadają odblaskowe lamówki zapewniające lepszą widzialność i bezpieczeństwo? Dzięki temu tego typu czapki zapewniają odpowiednią widoczność w różnych środowiskach pracy. Pamiętaj, że to również niezwykle ważny czynnik, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo w pracy.

Dzięki czapkom antyskalpowym użytkownik czuje się bezpieczniej

Martwisz się o brak komfortu? Zupełnie niepotrzebnie. W naszej ofercie zadbaliśmy o modele, które poza odpowiednią ochroną gwarantują również najwyższy komfort użytkowania. Przykładem mogą być gumowe ściągacze z innowacyjnym zapięciem, które pozwalają indywidualnie dopasować czapkę do każdego użytkownika. Do tego możesz liczyć na najwyższą jakość materiałów, z których zostały wykonane proponowane przez nas modele. To doskonała ochrona, wygoda użytkowania oraz bardzo dobra wentylacja głowy – i to zarówno jeśli pracujesz na zewnątrz, w upalne dni, jak i wewnątrz pomieszczeń.