Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Ręczniki BHP

Ręczniki BHP

Ręczniki BHP – podstawa zachowania higieny w pracy

Odpowiednia higiena w miejscu pracy jest absolutną podstawą – i to niezależnie od stanowiska, czy rodzaju wykonywanej pracy. Oczywiście wielu fachowców ma w tym zakresie utrudniane zadanie, np. jeśli pracują na produkcji. I to właśnie po stronie pracodawcy leży stworzenie stanowiska pracy, które nie tylko zapewni efektywność, ale także komfort pracownikowi. Kodeks pracy jednoznacznie nakazuje, że zapewnienie dostępu do pomieszczeń sanitarnych oraz środków higieny osobistej jest absolutną podstawą, jaką wymaga się od pracodawcy. W sklepie Basic Safety Store nie mogliśmy pozostać na to obojętni. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy ręczniki BHP. To propozycje od znanych i cenionych marek z branży, które dosłownie zjadły zęby na tworzeniu asortymentu związanego z higieną pracy.

Nie jest tajemnicą, że w przypadku pracowników fizycznych obowiązują przepisy, które nakazują wydanie każdemu pracownikowi mydła i ręczników. Warto w tym miejscu dodać, że pracownicy biurowi mogą natomiast korzystać ze wspólnych środków higienicznych w ogólnodostępnych pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych. Do tego w absolutnie każdym pomieszczeniu higieniczno-sanitarnym musi się znaleźć dozownik środków myjących i ręczniki jednorazowe. Należy także pamiętać, że jeśli natryski znajdują się w zakładzie, to korzystającym z nich pracownikom przysługują dwie zmiany ręczników tekstylnych w ciągu roku. Na szczęście w naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystko, co niezbędne – również ręczniki BHP.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź ręczniki BHP, które się sprawdzają

Warto zaznaczyć, ze wszystkie ręczniki BHP, które znalazły się w naszej ofercie, zostały wyprodukowane z myślą o potrzebach instytucji udostępniających swoim pracownikom miejsca kąpielowe. Dbając zarówno o czystość i komfort użytkowników, jak również o atrakcyjne warunki cenowe, dobraliśmy do naszej oferty najlepsze propozycje na rynku. Co je wyróżnia? Ręczniki w uniwersalnym rozmiarze charakteryzują się znakomitą chłonnością i trwałością, a do tego są niezwykle przyjemne w dotyku. Możesz być pewien, że sprawdzą się również w Twoim zakładzie pracy.

Z tymi ręcznikami BHP dbanie o higienę w pracy jest prostsze

Higiena w miejscu pracy to podstawa – chodzi przecież o komfort i zdrowie pracownika. Tutaj nie ma żartów i nie można stawiać na półśrodki, czy kompromisy. Właśnie dlatego do oferty naszego sklepu dodajemy wyłącznie sprawdzone propozycje od znanych i cenionych producentów. Nie czekaj – po prostu rzuć okiem na nasze propozycje i sam zdecyduj.

Dzięki ręcznikom BHP wyższej jakości dajesz sobie większy komfort

Co powinno wyróżniać naprawdę dobre ręczniki? Przede wszystkim ich trwałość i chłonność. Muszą przecież w pierwszej kolejności służyć użytkownikowi. Na szczęście dobierając poszczególne produkty, zwróciliśmy uwagę na każdy detal. To ultrachłonne propozycje, które wyróżniają się również wysoką estetyką wykonania. Tutaj wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Właśnie tak działamy w sklepie Basic Safety Store. Sprawdź sam, bo to się po prostu opłaca.