Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Odzież robocza przeciwdeszczowa: kurtki, płaszcze, spodnie

Odzież Robocza Przeciwdeszczowa

Niezawodna odzież robocza przeciwdeszczowa!

Jesteś pracownikiem zewnętrznym lub sportowcem, to cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Jeśli zauważyłeś w swojej szafie, że brakuje Ci odzieży wodoodpornej lub zawiodłeś się na tych co obecnie masz, my stawimy czoła temu wyzwaniu. Znajdziesz u nas szeroki wybór w zakładce: odzież robocza przeciwdeszczowa. Przekieruje Cię ona na stronę, na której odnajdziesz różnorodne towary, które idealnie sprawdzą się na deszczowe dni.

Nasza odzież, sprawdzi się przy każdej pogodzie, lecz szczególnie polecamy ją w dni, kiedy na drodze do naszego zadania stanie nam deszcz. Nasz towar, pomoże Ci jednak sprostać temu problemowi. Dodatkowo nasz asortyment posiada również funkcję, odprowadzania potu na zewnątrz, dzięki czemu, każdy nasz klient, będzie się czuł bardziej komfortowo, co jest najważniejsze w momencie wykonywania jakiejś czynności. Na stronie Basic BHP, znajdziesz cienką odzież, która idealnie sprawdzi się na wycieczki, gdzie pogoda zawsze może nas czymś zaskoczyć. Elastyczność naszego towaru, zajmie Ci mało miejsca w plecaku, dzięki czemu będziesz mógł go mieć zawsze przy sobie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zaufaj naszej funkcjonalności odzieży roboczej przeciwdeszczowej! 

Wybierając ten typ odzieży BHP, w szczególności zwróciliśmy uwagę na funkcje jakie posiada i czy są one skuteczne. Dlatego też materiał, z którego zrobiony jest nasz asortyment, pozwala na brak ograniczeń ruchu w czasie wykonywania pracy. Nasz towar jest lekki, jednak zarówno solidny, co sprawia, że cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Wszystkie nasze ubrania, posiadają elementy, dzięki którym jest narażony na mniejsze niebezpieczeństwo, gdyż spełniają wszystkie wymagania w dziedzinie BHP. Uważamy, że dodatkową zaletą naszego asortymentu jest praktyczność, a dokładniej mamy na myśli idealnie wyprofilowane kieszenie. Są one wystarczającej wielkości, dzięki czemu schowasz do nich, wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy, na przykład w czasie wspinaczki. Dbamy o to aby każdy nasz klient, znalazł na stronie coś co przykuje jego szczególne zainteresowanie. Przez co stworzyliśmy katalog, w taki sposób aby był przejrzysty i ułatwiał poszukiwania odzieży BHP.

Ciesz się niezawodną odzieżą roboczą przeciwdeszczową

Dobrze wiemy, jak zmienna jest pogoda i jak szybko może nas zaskoczyć. Nasza odzież zapewni Ci jednak taką ochronę, dzięki której nawet w czasie deszczu będziesz mógł wykonać zaplanowaną wcześniej pracę. Dodatkową zaletą, jest również fakt, że nasze ubrania zapewnią Ci utrzymanie odpowiednej temperatury ciała w niskich temperaturach. W naszym katalogu znajdują się różne rodzaje modelów, które sprostają wymaganiom każdego naszego klienta. Zapewnimy Ci asortyment, o cienkim i zarówno grubym materiale, którego jakość Cię zadowoli.