Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Płaszcze Przeciwdeszczowe Robocze

Płaszcze Przeciwdeszczowe Robocze

Bezkonkurencyjne płaszcze przeciwdeszczowe robocze!

Na szczególe zainteresowanie zasługuje nasza odzież wodoodporna, która odnajdzie się w każdej sytuacji. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów, którzy wykonują solidnie i starannie swoje produkty, a jakość idzie w parze wraz z wyglądem. Poszukujemy towar, który spełni kryteria modowe, na każdy bieżący rok, uwzględniając nawet pory roku. Bezwzględnie posiadamy produkt na każdą pogodę, który zapewni Ci skuteczną ochronę i spełni normy krajowe.

W naszej ofercie znajdziesz płaszcze przeciwdeszczowe robocze, w które będą mogli się zaopatrzyć strażacy. Są one najlepszej jakości, gdyż wiemy jak ciężka i wymagająca jest ta praca, którą trzeba wykonać bez względu na warunki atmosferyczne. Prócz tego, że jest zapinana na napy, posiada wloty do rąk, przykryte patami, to dodatkowo posiada taśmy ostrzegawcze, zmniejszając wielokrotnie możliwość zagrożenia. Nasze odzież ochroni cię zarówno przed deszczem jak i wiatrem, dzięki czemu dostosuje się do niesprzyjających warunków.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

W płaszczach przeciwdeszczowych roboczych na każdą okazję!

Nawet jeśli nie jesteś pracownikiem prac zewnętrznych, to na pewno znajdziesz u nas coś dla Siebie na wszelakie sytuacje. Mamy ofertę niesamowitej i nieprzemakalnej odzieży dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Szczególnie polecamy ją więc wędkarzom, których pasja często musi łączyć się z nieprzyjemnymi warunkami. W takim momencie, polecamy Ci jak najszybciej zaopatrzyć się w nasz asortyment, dzięki któremu żadna pogoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu i będziesz mógł czuć się bezpiecznie.

Jeśli dokładnie przejrzałeś katalog naszej strony internetowej Basic BHP z pewnością zauważyłeś szeroki zakres wyboru, który posiadasz właśnie u nas. Zaczynając od rozmiaru, przez kolor czy markę. Dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie i zakupić produkt, który z pewnością mu się przyda. Do najlepszych cech naszego towaru wodoodpornego z pewnością musimy zaliczyć technikę obustronnego zgrzewania, która zwiększa wytrzymałość szwów, dodatkowo kaptur i solidne kieszenie. Te cechy sprawiają, że nasz towar jest tak wyjątkowy na tle innych. Zaufaj naszej dobrej jakości i ciesz się razem z nami, produktami ze strony Basic BHP.

Kupuj i testuj mnóstwo naszych płaszczy przeciwdeszczowych roboczych z ogromną łatwością.

Jeśli znalazłeś na naszej stronie produkt, który przykuł twoją uwagę solidnym materiałem i dobrym wyglądem wizualnym, to nie musisz martwić się ilością zamawianego towaru. Oferujemy sprzedaż hurtową, dlatego chętnie zapraszamy do naszych ofert, właścicieli sklepów lub innych przedsiębiorstw. Każdy właściciel, który chce zadbać o swoich pracowników, to na naszej stronie odnajdzie idealne produkty, które mu to bezpieczeństwo zapewnią. Jest to również dobra opcja dla rodzin, które potrzebują rzetelnego i starannego asortymentu na wycieczki. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i zamawiaj!