Sprzęt asekuracyjny, ochrona przed upadkiem z wysokości

Sprzęt Asekuracyjny

Sprzęt asekuracyjny do prac na wysokościach

Pracujesz na wysokościach? A może robią to Twoi pracownicy? W takim razie powinieneś pomyśleć o odpowiednich zabezpieczeniach. Tutaj nie ma żartów – sprzęt asekuracyjny wysokiej jakości jest absolutną podstawą. Na szczęście w sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na starannie wyselekcjonowane propozycje od najlepszych producentów na rynku. Do tego dajemy Ci szeroki wybór rozmiarów oraz zestawów wyposażonych w elementy dedykowane do wykonywania różnego rodzaju prac na wysokościach. Mówiąc krótko: u nas wyposażysz się we wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpieczne i komfortowo wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

W niektórych branżach wykonywanie ryzykownych prac na wysokościach wpisane jest w codzienność. Przykładem może być sektor budowlany. Niestety z oburzeniem obserwujemy, jak często przepisy BHP traktowane są po macoszemu. A to ogromny błąd i zupełny brak rozsądku, spowodowany przez rutynowe podejście do pracy! Sprzęt asekuracyjny zawsze powinien być odpowiednio dobrany do specyfiki wykonywanej pracy. Pamiętaj, że od Twojego przygotowania i zabezpieczeń będzie zależeć Twoje życie i zdrowie. Nie ryzykuj go – tym bardziej w pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na sprawdzony sprzęt asekuracyjny od najlepszych

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt zapewniający odpowiednią asekurację w przypadku pracy na wysokości. O jakość nie musisz się martwić. Po pierwsze: współpracujemy od lat z najlepszymi producentami na rynku. Po drugie: skuteczność gwarantuje fakt, że wszystkie propozycje z naszej oferty spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakość EN. Potwierdzają to zresztą odpowiednie certyfikaty jakości. Możesz więc być pewien, że ten zakup sprawdzi się w 100%, gwarantując bezpieczeństwo i stabilność przy pracy na wysokości.

Z odpowiednim sprzętem asekuracyjnym praca na wysokości jest bezpieczna

Co powiesz na zestaw do asekuracji, który składa się z szelek bezpieczeństwa, regulowanej linki asekuracyjnej oraz torby transportowej? Taki zestaw nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo, ale także stabilność w trakcie pracy na wysokości. To szczególnie ważne w przypadku pracy w przemyśle, czy budownictwie, gdy bardzo często pracujemy w naprawdę wymagających warunkach, a każde zaniedbanie może skończyć się utratą zdrowia lub nawet życia. My wolimy być mądrzy przed szkodą, stawiając na najwyższej jakości zabezpieczenia.

Nie ryzykuj – wybierz pracę z odpowiednim sprzętem asekuracyjnym

Wszystkie elementy, które wchodzą w skład naszych zestawów asekuracyjnych, spełniają najwyższe standardy jakości (potwierdzają to odpowiednie normy bezpieczeństwa). Do tego zadbaliśmy o szeroki wybór propozycji do wyboru. Bez trudu znajdziesz zestawy przeznaczone do pracy na wysokości, na płaskich dachach, dachach stromych, czy tych o małym kącie nachylenia oraz na drabinach. Całość wykonana jest z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które wytrzymują nawet bardzo duże obciążenia. Sprawdź sam!