Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Ochrona dróg oddechowych: maski i półmaski ochronne, pochłaniacze

Ochrona dróg oddechowych

Ochrona dróg oddechowych powinna być priorytetem

Właściwa ochrona w miejscu pracy powinna być priorytetem dla każdego fachowca. Zwłaszcza dziś, gdy zawrotne tempo, czyhające zagrożenia i szkodliwe warunki pracy to absolutna norma. Do tego w niektórych środowiskach pracy występują substancje szkodliwe, które w przypadku braku odpowiednich zabezpieczeń, czy działań ochronnych, mogą mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie, a nawet życie. Szczególnie niebezpieczne jest przebywanie w zapylonym środowisku. Tutaj właściwa ochrona dróg oddechowych powinna być normą. Nie czekaj więc dłużej – sprawdź ofertę sklepu Basic Safety Store i wybierz środki ochrony indywidualnej, które pozwolą Ci na komfortową, skuteczną i bezpieczną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ochrona dróg oddechowych jest absolutnie wymagana w trakcie wykonywania pracy w środowisku, w którym występuje wysokie stężenie niebezpiecznych substancji, gazów, pyłów oraz pary chemicznej. Warto również podkreślić, że stosowanie środków ochrony dróg oddechowych wymagane jest także w sytuacji, w której temperatura wdychanego powietrza przekracza dopuszczalne normy. W takim przypadku należy się wyposażyć w odpowiednie środki ochrony indywidualnej, w tym w środki ochrony dróg oddechowych. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszej ofercie. Przekonaj się sam, stawiając na bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wymagana ochrona dróg oddechowych

Pamiętaj, że brak właściwego zabezpieczenia w środki ochrony dróg oddechowych przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, podczas wykonywania pracy narazić może pracownika na uszkodzenie układu oddechowego i utratę zdrowia – w takiej sytuacji aż prosi się o powiedzenie „lepiej być mądrym przed szkodą”. Za szczególnie niebezpieczne uważa się przebywanie w zapylonym środowisku pracy. Najpoważniejszym zagrożeniem jest oczywiście pył toksyczny. Na szczęście dziś możesz liczyć na maksymalną ochronę.

Z nami zadbasz o odpowiednią ochronę dróg oddechowych

Odpowiednia ochrona dróg oddechowych jest konieczna, gdy stężenie niebezpiecznych substancji może przekraczać dopuszczalne normy, temperatura wdychanego powietrza jest poniżej normy lub gdy we wdychanym powietrzu zawartość tlenu nie przekracza 17% całości jego składu. Do tego poszczególne środowiska pracy wiążą się z niebezpiecznymi zagrożeniami, np. pracą w pyle, czy szkodliwymi gazami. Tutaj absolutną podstawą jest zadanie o właściwą ochronę.

Środki ochrony dróg oddechowych dostępne w ofercie

Odpowiednia ochrona dróg oddechowych ma kluczowe znaczenie wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko wdychania szkodliwych związków, pyłów i gazów. W takiej sytuacji wybierające maskę lub półmaskę należy pamiętać, że nie każdy oferowany na rynku model może zagwarantować wystarczającą ochronę przed smogiem oraz szkodliwymi pyłami i substancjami. W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na propozycje od znanych na rynku marek z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty potwierdzające zgodność z restrykcyjnymi normami. To gwarancja udanych zakupów.