Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Maski Robocze

Maski robocze – zadbaj o odpowiednie wyposażenie

W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na wysokiej klasy maski robocze. Te z jednej strony doskonale chronią twarz oraz drogi oddechowe, zaś z drugiej absolutnie nie krępują ruchów. Zależało nam również na tym, aby dobrać do naszej oferty takie modele, które nie sprawiają dyskomfortu użytkownikowi. Wychodzimy bowiem z założenia, że w miejscu pracy równie ważne, co bezpieczeństwo, jest komfort pracy. Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi, a przy tym najbardziej zaufanymi markami na rynku. To jakość, na którą zdecydowanie warto postawić – i z pewnością odczujesz to już pierwszego dnia pracy.

Maski robocze, które u nas znajdziesz, stanowią zabezpieczenie przed wieloma zagrożeniami. Do takich można zaliczyć z pewnością różnego rodzaju pyły, drobne cząsteczki, dym metaliczny, czy mgłę olejową. Tego typu czynniki mogą być niezwykle groźne dla zdrowia w przypadku braku odpowiednich zabezpieczeń. Naszym zdaniem to absolutnie niedopuszczalna postawa i wiedzą o tym wszyscy profesjonaliści. Warto jednak zainteresować się również jakością swoich zabezpieczeń. Modele niskiej klasy mogą nie sprostać najbardziej wymagającym zajęciom. Nie ryzykuj więc dłużej i sprawdź ofertę najlepszych na rynku.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na wysokiej klasy maski robocze, które chronią

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór. Mowa tu zarówno o prostych modelach, jak i o propozycjach zaawansowanych, z odpowiednimi filtrami i pochłaniaczami. Zabezpieczają one drogi oddechowe przed uszkodzeniem, często nieodwracalnym, lub podrażnieniem, które może prowadzić do poważnych schorzeń. Oczywiście wszyscy fachowcy wiedzą, że odpowiednia ochrona to podstawa. Jednak wiele osób po prostu obawia się, że ochrona ta odbywa się kosztem komfortu pracy. Nic z tych rzeczy. U nas znajdziesz modele idealnie dostosowane do kształtu twarzy. Tutaj nic nie będzie Cię uwierać, czy ograniczać Twoich ruchów lub widoczność.

Sprawdź zaawansowane maski BHP z naszej oferty

Technologia poszła do przodu – również, jeśli chodzi o zabezpieczenie pracowników w miejscu pracy. Jako doświadczony sklep z kilkunastoletnim stażem na rynku doskonale orientujemy się we wszystkich trendach, czy nowościach. Możesz więc liczyć na najlepsze propozycje, które po prostu wyróżniają się skutecznością działania i wygodą użytkowania. Tak jest choćby w przypadku modeli dedykowanych do pracy z  wysoce toksycznymi pyłami. Tutaj możesz liczyć na maksymalnie skuteczne, dodatkowe uszczelnienie wewnętrzne, które ochroni Twoje drogi oddechowe.

Maski robocze bhp – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Na fachowców czyha niezliczona ilość zagrożeń w miejscu pracy. Mowa tu o szkodliwych substancjach, oparach, czy po prostu uszkodzeniach mechanicznych. To właśnie nasze drogi oddechowe oraz oczy są najbardziej wrażliwe. Warto więc je odpowiednio chronić – z modelami z naszej oferty zagwarantujesz sobie bezpieczeństwo oraz doskonałą przejrzystość i pole widzenia. Dzięki temu zabezpieczenia nie wpłyną negatywnie na Twój komfort pracy. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i sam się przekonaj, bo naprawdę warto.