Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Kontrola Wycieków

Kontrola Wycieków

Kontrola wycieków – bądź mądry przed szkodą

Nie da się ukryć, że różnego rodzaju wycieki przemysłowe to niestety realne zagrożenie w fabrykach, czy zakładach produkcyjnych. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w tych miejscach bardzo często nieuniknione jest wykorzystywanie różnorodnych, niekiedy niebezpiecznych dla środowiska naturalnego substancji chemicznych. Nawet stosunkowo niewielka nieszczelność lub nieuwaga pracownika może doprowadzić do wycieku, a wtedy drastycznie wzrasta ryzyko skażenia środowiska naturalnego – to groźne zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Czy można temu zapobiec? Kontrola wycieków to absolutny obowiązek, który spoczywa na barkach samej firmy, czy zakładu przemysłowego.

W Basic Safety Store przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w skład której wchodzi również asortyment związany z kontrolą wycieków. Warto w tym miejscu podkreślić, że od samej fabryki, przez magazynowanie, aż po transport, może dojść do wycieku groźnych substancji chemicznych. W takich wypadkach ważna jest odpowiednia profilaktyka oraz zaprojektowanie procesów technologicznych w taki sposób, aby niwelować ryzyko wystąpienia niekontrolowanych wycieków. Na szczęście z nami dbanie o bezpieczeństwo jest dużo prostsze. W Basic Safety Store możesz liczyć na fachową wiedzę oraz niezbędne wyposażenie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kontrola wycieków to absolutna podstawa

Co zrobić, jeśli procedury technologiczne minimalizujące niebezpieczeństwo wycieku szkodliwych substancji zawiodą? W takiej sytuacji nie ma na co czekać – niezbędne jest błyskawiczne działanie. Fachowcy wiedzą, że praca z cieczami łatwopalnymi lub chemicznymi to w wielu branżach codzienność. Właśnie dlatego niezbędne jest uzbrojenie się w odpowiednie środki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. A te znajdziesz w naszym sklepie. Basic Safety Store to miejsce, w którym znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III.

Wszystko, co niezbędne do właściwej kontroli wycieków

U nas możesz liczyć na naprawdę szeroki wybór środków, jeśli chodzi o usuwanie wycieków przemysłowych różnego rodzaju. Kluczowe jest tutaj zastosowanie sorbentów, czyli materiałów absorbujących ciecze wykonane z tworzyw naturalnych lub sztucznych – do wyboru masz oczywiście sorbenty sypkie, maty sorpcyjne, czy rękawy sorpcyjne. W razie jakichkolwiek pytań po prostu zgłoś się do nas. Z pewnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Z nami zadbasz o właściwą kontrolę wycieków

Z pewnością zastanawiasz się, czym wyróżnia się dobry sorbent? Przede wszystkim musisz dobrać odpowiedni środek w zależności od rodzaju substancji, mogących stanowić potencjalne źródło wycieku. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę i wydajność, ale także chłonność (sorpcję), trwałość środka, cechy ekologiczne, czy wreszcie wielokrotność użycia. Jednak stawiając na ofertę sklepu Basic Safety Store, możesz być pewien, że dokonasz udanych zakupów. Zwłaszcza że możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo.