Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Żele BHP do mycia rąk - Basic BHP

Żele BHP

Żele BHP. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze propozycje

W sklepie Basic Safety Store nigdy nie idziemy na łatwiznę. Możesz więc liczyć na produkty, które wyróżniają się najwyższą skutecznością działania. Żele BHP są tego doskonałym przykładem. Stanowią bowiem nieodłączny element wyposażeniu wielu miejsc pracy: różnego rodzaju zakładów, fabryk i magazynów, w których istnieje ryzyko wysokiego i średniego zabrudzenia. Musisz mieć na uwadze, że w takich miejscach należy stosować odpowiednie środki higieniczne, również jeśli chodzi o środki czystości. Tutaj nie ma mowy o wątpliwej klasy zamiennikach, czy agresywnych środkach, które owszem, ścierają zabrudzenia, ale razem z nimi warstwę ochronną skóry. To z kolei może spowodować nawet poważne problemy zdrowotne, szczególnie problemy skórne.

U nas nie ma takich obaw. Dlaczego? Ponieważ proponujemy Ci wyłącznie żele BHP od cenionych producentów. To dokładnie przebadane i sprawdzone propozycje, co potwierdzają setki pozytywnych opinii i rekomendacji. Zresztą sami jesteśmy fachowcami, dlatego w naszej ofercie nigdy nie umieścilibyśmy produktu, którego osobiście byśmy nie chcieli używać. To zdecydowanie Twoja gwarancja udanych zakupów. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno i nie warto je tracić w pracy. Nie trać też czasu na produkty niskiej klasy – po prostu sprawdź naszą ofertę i postaw na najlepszych. Zwłaszcza że u nas możesz liczyć na korzystne ceny i szeroki wybór skutecznych środków, które nie podrażniają.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź żele BHP o uniwersalnym działaniu

W naszej ofercie możesz liczyć również na produkty o uniwersalnym działaniu. Co powiesz na jeden środek, który skutecznie zmywa oleje, smary, rdzę, świeże farby, kleje budowlane oraz inne, nawet bardzo silne zabrudzenia? Albo na żel, który z jednej strony posiada bezpieczny skład, nadający się do mycia rąk, zaś z drugiej skutecznie sprawdza się jako środek do zmywania silnych zabrudzeń z naczyń, glazury, sanitariatów, paneli, parkietów oraz odzieży roboczej? Tak, właśnie na takie propozycje możesz liczyć w ofercie sklepu Basic Safety Store.

Żele BHP do mycia rąk – wybierz bezpieczny skład

Co powinno wyróżniać naprawdę dobre produkty tego typu? Przede wszystkim muszą być przeznaczone do profesjonalnego stosowania oraz powinny posiadać właściwości bakteriobójcze. Niezwykle ważne jest również, aby ich stosowanie nie podrażniało rąk. Do tego istotne są dobre właściwości pieniące. Pożądane jest także, aby w użyciu dobrze się spłukiwały, oraz oczywiście usuwały brud oraz nieprzyjemne zapachy. I takie propozycje znajdziesz w naszej ofercie.

Żele BHP do mycia rąk, które nie zawodzą

Szukając środków czyszczących, zależy Ci z pewnością na tym, aby wykazywały się skutecznym działaniem – to oczywiste. Na rynku dziś mamy do czynienia z prawdziwym zatrzęsieniem, jeśli chodzi o wybór. Jednak nie wszystkie propozycje wyróżniają się jakością. Wiele z nich, nawet jeśli skutecznie usuwa zabrudzenia, to jednocześnie podrażnia skórę lub wywołuje reakcje alergiczne. U nas masz gwarancję naturalnych środków, które zostały odpowiednio przebadane i sprawdzone. Po prostu zaufaj najlepszym.