Katalog

Katalog

Nowe Produkty

New products

Aktualnie w naszym sklepie obowiązują poniższe ceny za dostawę towaru:

  • Paczka - Płatność z góry (przelew/karta) – 16,99 PLN brutto
  • Paczka - Za pobraniem – 24,99 PLN brutto
  • Paczka - Płatność z góry (przelew/karta) - odbiór w Paczkomacie 24/7 – 12,99 PLN brutto

(Gabaryt A - 8x38x64 / Gabaryt B - 19x38x64 / Gabaryt C - 41x38x64)

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 499 PLN

* przy płatności przelewem z góry

Dostawa produktu

Dostawa (przygotowanie paczki + wysyłka) zamówionego towaru nastąpi w terminie od 1 do 7 dni roboczych od chwili otrzymania potwierdzenia zamówienia, chyba że podamy inny termin, ze względu na brak towaru w magazynie centralnym.

Pamiętaj, że zamówienia są wysyłane i dostarczane tylko od poniedziałku do piątku. Szacowany czas dostawy nie obejmuje weekendów.

W przypadku gdy dana pozycja jest czasowo niedostępna albo oczekiwana, możemy wstrzymać dostawę pozostałych pozycji do czasu uzupełnienia stanu magazynowego, o czym Cię uprzednio poinformujemy. Gdy tylko będziemy mieć tę pozycję, zrealizujemy dostawę całego zamówienia w jednej przesyłce.

Wszystkie nadawane przez nas przesyłki są wolne od zewnętrznych wad fizycznych. Odbierając towar prosimy abyś w obecności kuriera sprawdził/a czy przesyłka nie posiada naruszonego opakowania lub innych uszkodzeń zewnętrznych wskazujących na uszkodzenie podczas transportu.

W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona prosimy o spisanie protokołu w obecności przewoźnika w chwili doręczenia paczki.

Monitorowanie przesyłki

Wszystkie paczki wysyłamy przewoźnikiem InPost. W momencie nadania przesyłki otrzymasz email oraz sms potwierdzający nadanie przesyłki. W dniu dostawy system wygeneruje sms z informacją o przewidywanej godzinie przybycia kuriera (oraz kwotą pobrania jeżeli wybrałeś opcję płatności przy odbiorze).

Możesz użyć poniższego formularza w celu sprawdzenia statusu swojej przesyłki:

Podstawowymi formami płatności w naszym sklepie internetowym są:

  • płatność przelewem
  • płatność kartą kredytową
  • płatność za pobraniem w momencie odbioru towaru

Do przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT, wyszczególniającą wszystkie pozycje zamówienia oraz koszty transakcji. W przypadku wyboru płatności przelewem na konto, Klient zobowiązuje się do uregulowania należności na podany poniżej numer rachunku w terminie do 7 dni, co pozwoli na realizację zamówienia (w tytule prosimy podać numer zamówienia).

Dane do przelewów:

Centrum Zaopatrzenia BHP

ul. Zamkowa 2

48-200 Prudnik

SANTANDER

nr rachunku: 83 1090 2226 0000 0001 3288 4202

Życzymy udanych zakupów!