Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Akcesoria do odzieży roboczej, dodatki do ubrań

Akcesoria do Odzieży BHP

Modne i tanie akcesoria, to tylko u nas!

Jeśli posiadasz już podstawowy zestaw ubrań roboczych z dziedziny BHP, to bardzo serdecznie zapraszamy Cię do zajrzenia do naszego katalogu raz jeszcze, a zwłaszcza do działu akcesoria. Znajdziesz tam wszystko to co potrzebujesz, aby uzupełnić swój wygląd o pewne modne i ciekawe dodatki, które sprawią, że Twój look stanie się jeszcze bardziej indywidulany i jedyny w swoim rodzaju.

Znajdziesz na naszej stronie Basic BHP, różnego rodzaju paski, które zaspokoją potrzeby każdego naszego klienta. Wytworzone są one  z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają Ci najlepszą wytrzymałość, która sprawdzi się w nie jednym wypadku. Niektóre z naszych modeli, gwarantują Tobie uniwersalny rozmiar, dzięki czemu będziesz mógł w precyzyjny sposób dopasować je do swojego ciała. Dzięki temu zwiększysz swój komfort w  pracy, a szybkie i wygodne zapięcie, powiększą ilość wolnego czasu, który dla większości z nas jest na wagę złota. Dodatkowym plusem naszych produktów, jest metalowa klamerka w paskach, dzięki którym możesz wyglądać modnie i elegancko jednocześnie. Dlatego nie czekaj już dłużej i zamawiaj na naszej stronie, wszystko to co potrzebujesz.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wygoda i zwiększony komfort w naszych akcesoriach!

Nie raz każdy z Was na pewno zastanawiał się co może zrobić, aby dodać jakiś element do swojego ubrania, który będzie wyłącznie zależny od niego. W takiej sytuacji nie czekaj dłużej i wejdź na nasz katalog, w którym znajdziesz mnóstwo takich dodatków. W wielu produktach, to bardzo często nasz klient może decydować o pewnych szczegółach i tworzyć taką odzież, która będzie idealnie pasować do zawodu czy samego charakteru klienta.

Na pewno zastanawiasz się dlaczego tak ważne są te dodatki i produkty? Dla nas odpowiedź jest prosta, prócz dodatkowej estetyki zapewniają Ci większy komfort w pracy i bezpieczeństwo. A to jest kwestia, na którą akurat każdy powinien zwracać uwagę, gdyż nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie i życie. Dzięki, naszym produktom BHP, możesz znacząco im pomóc i sprawić, że narażenia w Twoim otoczeniu, znacząco się zmniejszą. Nasze produkty i odzież znajdują szerokie spektrum zastosowania w różnych branżach, więc nie musisz się obawiać, że nic nie znajdziesz. Staramy się aby każdego dnia zaopatrywać się w taki asortyment, który zadowoli każdego.

Poczuj nowoczesny design dzięki naszym akcesoriom.

Nasza firma każdego dnia przegląda najnowsze produkty z dziedziny BHP, aby móc być na bieżąco z najnowszymi wzorcami modowymi i zapewnić klientowi, to co jest akurat w modzie. Prócz tego, zwracamy jednak znaczącą uwagę, aby nasze oczekiwania spełnił zarówno wygląda jak i materiał. Nasze produkty, muszą być funkcjonalne i wykonane precyzyjne w każdym najmniejszym elemencie ubioru. Dzięki temu, mamy pewność, że to co robimy ma dla Was duże znaczenie i sprawia Wam radość.