Katalog

Katalog

Nowe Produkty

New products

 • 3M

  3M

  Firma jest amerykańskim koncernem, który obecnie produkuje i dostarcza ponad 55000 artykułów przemysłowych dla wielu branż. Nazwa 3M to skrót od Minnesota Mining and Manufacturing Company.

  W ofercie firmy znajdują się tworzywa sztuczne, kleje Scotch - Weld, taśmy samoprzylepne, materiały ścierne, folie okienne, graficzne i dekoracyjne (3M Carbon) a także produkty elektroniczne, elektro-energetyczne i farmaceutyczne oraz środki ochrony indywidualnej BHP.

  Firma obecnie znajduje się na liście 500 najbardziej wartościowych korporacji w USA. Dla 3M pracuje około 67000 pracowników w biurach i fabrykach w 200 krajach.  

  Zainwestuj w jakość jaką dostaniesz wraz z linią produktów 3M.

 • AJ Group PROS

  AJ Group PROS

  AJ Group należy do ścisłej grupy światowych liderów w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Firma ma wieloletnią tradycję w projektowaniu i produkcji odzieży wodoochronnej i wszystkich jej profesjonalnych elementów.

  Z myślą o bezpieczeństwie, ergonomii i komforcie użytkowania, AJ GROUP opracowuje technologie wytwarzania najlepszych materiałów do wyrobu odzieży znajdującej zastosowanie jako Środki Ochrony Indywidualnej w różnych warunkach.

  Marki PROS, AQUAPROS, GLOSBE I FISHARP to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona dla najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników. 

 • Base Protection

  Base Protection

  Base Protection to firma, która produkuje obuwie do pracy łącząc nowoczesną technologię i wymagania funkcjonalne odpowiadając tym na potrzeby profesjonalistów i bardziej wymagających klientów. 

  Produkty przyjazne dla środowiska, komfort, technologia i efektywność to fundament włoskiego producenta!

 • Bolle Safety

  Bolle Safety

  Bolle Safety to produkty wysokich standardów, których zadaniem jest ochrona Twojego wzroku.

  Innowacyjne powłoki szklane, ergonomia ramek, nowe technologie to jedne z wielu atutów produktów tej firmy. Zwiększony komfort i bezpieczeństwo do tego stopnia, że niektóre produkty przekraczają wymagane normy.  

  "Każdego dnia przekraczamy granice, aby zadowolić naszych klientów"

 • Delta Plus

  Delta Plus

  Od ponad 40 lat misją Delta Plus jest ochrona zdrowia ludzkiego podczas wykonywanej pracy.

  Firma projektuje, produkuje i dystrybuuje pełną gamę środków ochrony osobistej od ochrony stóp aż po ochronę głowy.

  Dziś grupa DELTA PLUS obejmuje ponad 140 krajów z 30 filiami dystrybucyjnymi i wielkim działem eksportu, który pozostaje blisko swoich klientów na całym świecie.

 • Filter Service

  Filter Service

  Spółka Filter Service zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego.

  Produkty wykonywane z największą starannością cieszą się wielkim uznaniem wśród naszych Klientów. 

 • Geffer

  Geffer

  Geffer to polska odzież reklamowa marki Promostars. Geffer to produkty łączące w sobie doskonałą cenę i jakość.Starannie wykonane, sprawdzone wzory i dobrej jakości materiały, to synonimy tych produktów. Świetnie sprawdzają się jako odzież robocza i reklamowa różnych zastosowań .

  Zadbaj o swoją reklamę i skontaktuj się z nami w celu wykonania nadruku na Twojej odzieży!

 • KAPS

  KAPS

  KAPS jest producentem wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji, impregnacji i czyszczenia obuwia z wszelkiego typu materiałów, komfortowych wkładek do obuwia, wkładek i ortez ortopedycznych, sznurowadeł, akcesoriów i towarów dla profesjonalistów z sektora usług szewskich.

  Wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce. W procesie ich opracowywania i wdrażania bierze udział grupa młodych, zdolnych technologów i projektantów, wspierających się doświadczeniem uznanych instytucji badawczo-naukowych.

 • Kramp

  Kramp

  Kramp to solidny i niezawodny dostawca dla wielu firm w całej Europie. Kramp jest przedsiębiorstwem, opartym na kulturze rodzinnej.

  Świadczenie usług, konfrontacje z klientami, pozyskiwanie zaufania i przewyższanie oczekiwań to fundament producenta. 

 • PK-MOT

  PK-MOT

  Profilem działalności firmy PK-MOT jest produkcja apteczek pierwszej pomocy. Na rynku polskim jak i zagranicznym istnieje od wielu lat a początki działalności sięgają 1991 roku.

  Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów, doświadczenie oraz elastyczność w dążeniu do sprostowania Państwa wymaganiom to priorytet firmy.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 • Polstar

  Polstar

  Polstar Holding, będąc od 1990 roku na rynku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

  Silną stroną Polstar Holding jest duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Firma systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa. 

 • PortWest

  PortWest

  Portwest jest globalnym producentem i dystrybutorem odzieży roboczej, odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej.

  Założona w roku 1904 jest najszybciej rozwijającą się firmą produkującą odzież roboczą na świecie, posiadająca globalną sieć dystrybucji  i personel obsługi klienta w ponad 130 krajach.

  Innowacyjna produkcja i projektowanie przez wewnętrzny zespół ekspertów leży u podstaw przewagi Portwest.

 • PPO Strzelce Opolskie

  PPO Strzelce Opolskie

  PPO PP na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od ponad 65 lat. Na przestrzeni lat oferta jest stale rozszerzana i modyfikowana, a motywacją do zmian są klienci oraz ich oczekiwania. Pasją PPO są nowoczesne technologie, dlatego jako jedyny producent w kraju dysponuje czterema zaawansowanymi technologiami do produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego skórzanego oraz obuwia całotwrzywowego z poliuretanu.

  Potencjał technologiczny fimry to osiem nowoczesnych linii, których moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie.

  By uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, firma szczególną wagę przywiązuje do jakości, wzornictwa, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa oferowanego obuwia.

  Zainwestuj w jakość!

 • Procera

  Procera

  Procera to producent zajmujący się sprzedażą produktów chroniących twoje zdrowie jak i życie podczas wykonywanej pracy.

  W swojej ofercie posiadają gamę produktów, które spełnią Twoje oczekiwania, a atrakcyjna cena produktów to tylko dopełnienie.

  Sprawdź już teraz!

 • Promostars

  Promostars

  Firma Promostars jest jednym z wiodących producentów odzieży promocyjnej w Europie. Marka Promostars to odzież reklamowa w najlepszym wydaniu. Użyte materiały i staranne wykonanie zapewniają odzieży trwałość i jakość, którą doceniło już wielu klientów.

  Kolekcja odzieży Promostars jest przystosowana do znakowania jej metodą sitodruku, termotransferu, DGT lub haftu komputerowego.

  Postaw na jakość razem z PROMOSTARS! 

 • PROTEKT

  PROTEKT

  Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT, zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości.

  Sprzęt firmy PROTEKT stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w rolnictwie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

  Szczególną wagę firma przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności urządzeń, starając się na jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców.

  Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE.

 • Sumirubber

  Sumirubber

  Sumirubber Malaysia to jeden z najlepiej wiodących producentów wysokiej jakości wyrobów gumowych.

  Producent eksportuje swoje rękawice na cały świat. W swojej ofercie posiada wiele rękawic do wszelkiego rodzaju zastosowań!