Nowe Produkty

New products

Koszulki Trudnopalne

Koszulki trudnopalne dla większego komfortu pracy

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na koszulki trudnopalne, które wyróżniają się doskonałymi parametrami. To wysokiej jakości odzież wykonana z doskonałych materiałów, spełniająca restrykcyjne normy – nie musisz nam wierzyć na słowo. To jakość potwierdzona certyfikatami dot. trudnopalności. Same koszulki wykonane są z materiałów o zwiększonej odporności na palność. Nie oznacza to jednak, że są niewygodne, czy nieoddychające. Wręcz przeciwnie. Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zwróciliśmy uwagę na wszystkie cechy. Możesz więc liczyć, że wybrany model będzie nie tylko Cię skutecznie chronić, ale zapewni też komfort pracy na najwyższym poziomie.

To wciąż nie wszystko, na co możesz liczyć w naszej ofercie. Koszulki trudnopalne, które u nas znajdziesz, łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. Poszczególnie modele zapewniają właściwą ochronę przed wysoką temperaturą, płomieniem i łukiem elektrycznym. Do tego wykazują się właściwościami antystatycznymi, oferując pracownikom bezpieczeństwo oraz wygodę w pracy. Wszystkie parametry są zresztą dokładnie opisane w karcie produktowej. Możesz być pewien, że w naszej wygodnej wyszukiwarce znajdziesz najlepszą odzież dla siebie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

U nas znajdziesz koszulki trudnopalne cenionych producentów

Stawiając na nasz sklep, możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze propozycje na rynku. W tym przypadku nie jest inaczej. Każda koszulka o właściwościach trudnopalnych, którą u nas znajdziesz, idealnie sprawdza się jako odzież ochronna dla spawaczy i wykonujących zawody pokrewne. To gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia na ryzyko związane z wykonanymi obowiązkami oraz oczywiście wygoda poruszania się, czyli wszystko, co najważniejsze. Przekonaj się sam, że z nami współpraca po prostu się opłaca.

Odpowiednia ochrona w pracy z koszulkami trudnopalnymi 

Dobór odpowiedniej odzieży do pracy jest czasem nie lada wyzwanie. Zwłaszcza że dziś na rynku znajdziesz naprawdę wiele propozycji, które… mówiąc delikatnie, nie wyróżniają się dobrą jakością. U nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć. W naszej ofercie znajdziesz bowiem praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To jakość, na którą po prostu warto postawić – zwłaszcza że chodzi tu o Twoje bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Dzięki koszulkom trudnopalnym nie ryzykujesz w pracy 

Jeśli zależy Ci na najlepszej ochronie, to doskonale trafiłeś, ponieważ w ofercie Basic Safety Store znajdziesz propozycje, które docenili fachowcy z całego kraju. Dzięki koszulkom o właściwościach trudnopalnych ochronisz się w trakcie wykonywania swoich obowiązków zawodowych. To doskonała ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. A to nie wszystko, ponieważ wszystkie koszulki z naszej oferty wyróżnia bardzo dobra oddychalność i odprowadzanie wilgoci. To z kolei podwyższa komfort użytkowania. Postaw na najwyższą jakość i wybierz ofertę sklepu Basic Safety Store.