Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Chemia gospodarcza i środki czystości BHP

Środki Czystości

Wybierz bezpieczne i skuteczne środki czystości

W ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, zaczynając od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne, aż po środki higieny pracy i chemię gospodarczą. I to na tym chcemy się skupić w tym momencie. Jeśli chodzi o środki czystości, to nie ma mowy o chodzeniu na kompromisy. Te stanowią stały element wyposażenia wielu stanowisk pracy oraz zakładów, fabryk i magazynów – szczególnie tych, w których istnieje ryzyko wysokiego i średniego zabrudzenia. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz komfort pracowników.

Z wieloma zabrudzeniami, które powstają w miejscu pracy, niestety nie poradzą sobie tradycyjne, domowe środki czystości. Kto choć raz próbował zwykłym mydłem domyć ręce po smarze, czy nawet farbie, ten doskonale wie, o czym mowa. Na szczęście teraz możesz liczyć na nasz sklep. W branży pracujemy już kilkanaście lat, dlatego mieliśmy do czynienia z naprawdę wieloma środkami. Jedne sprawdzały się lepiej zaś inne gorzej. Jeszcze inne wołały o pomstę do nieba. Na bazie naszych doświadczeń oraz współpracy z najlepszymi producentami na rynku przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne środki czystości. Wszystkie skuteczne i bezpiecznie. Sprawdź sam.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Środki czystości – sprawdź naszą szeroką ofertę

Naszą ofertę komponujemy tak, aby każdy fachowiec znalazł w niej coś dla siebie. Jednocześnie dbamy, by każdy produkt wyróżniał się odpowiednią jakością. Doskonałym przykładem są różnego rodzaju mydła i pasty mydlane, które skutecznie pomagają usunąć zabrudzenia, a jednocześnie nie podrażniają skóry rąk. A to bodaj największy problem wielu fachowców – jak znaleźć takie środki, które z jednej strony pomogą pozbyć się najcięższych zabrudzeń, żeby jednocześnie nie skazywać siebie na podrażnienia, czy nawet reakcje alergiczne. My zawsze mamy tego typu potrzeby na uwadze.

Ze środkami czystości nie ma żartów

Wiemy, że na rynku możesz znaleźć ogromną ilość środków czyszczących, jednak wiele z nich nas po prostu nie przekonuje. Sami z ogromną uwagą dobieramy wszystkie produkty do naszej oferty. Zależy nam przede wszystkim na tym, abyś mógł w spokoju i bez obaw wykonywać swoje obowiązki. Na jakie propozycje możesz liczyć z naszej strony? Choćby na żele, które skutecznie zmywają oleje, smary, rdzę, świeże farby, kleje budowlane oraz inne, nawet bardzo silne zabrudzenia. Jednocześnie ta skuteczna formuła jest bezpieczna dla skóry.

Zaufaj sprawdzonym środkom czystości

U nas zaopatrzą się wszyscy pracownicy zakładów przemysłowych, warsztatów, czy osoby pracujące w budownictwie i rolnictwie. Wiele środków sprawdzi się również w gospodarstwie domowym. Istotne dla nas było to, aby zebrać w ofercie takie produkty, które nie szkodzą nawet przy regularnym stosowaniu. Do tego posiadają niezbędne atesty. Nie czekaj dłużej i już teraz rzuć okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wszystko, czego szukasz.