Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Środki czystości BHP: płyny i preparaty dezynfekcyjne

Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji – wybierz skuteczne produkty

Nasz sklep to miejsce, w którym wszyscy fachowcy mogą liczyć na szeroki asortyment produktów najwyższej klasy. Mowa tu m.in. o środkach ochrony indywidualnej oraz środkach higieny pracy i chemii gospodarczej. Tym razem proponujemy Ci jednak środki do dezynfekcji. To niezwykle ważne w wielu zakładach pracy, fabrykach, czy magazynach. Oczywiście tego typu środków jest niezwykle dużo na rynku. Jednak wiele z nich nie wykazuje tak zadowalających efektów lub wręcz przeciwnie – są to środki zbyt mocne, które po prostu podrażniają skórę (szczególnie przy regularnym stosowaniu). My poszliśmy inną drogą. U nas możesz liczyć na szeroki wybór w pełni bezpiecznych środków.

Oczywiście często trzeba również odkazić nie tylko ręce, ale również daną powierzchnię. Tutaj również mamy dla Ciebie odpowiednie środki do dezynfekcji. Oczywiście wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów – u nas nie ma mowy o przypadkowych produktach, które znalazły się w ofercie sklepu „przypadkiem”. Wręcz przeciwnie. Uważnie dobieramy każdy element, dbając o to, aby wszyscy współpracujący z nami fachowcy mogli liczyć na najlepsze wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań możesz się również z nami po prostu skontaktować. Z pewnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na sprawdzone i skuteczne środki do dezynfekcji

W tej kategorii sklep Basic Safety Store przygotował dla Ciebie środki, które umożliwiają zachowanie pełnej higieny w sytuacjach, w których jest to wymagane. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie bez problemu znajdziesz produkty, które dopasujesz do swoich potrzeb, czy wymagań, jakie stawiają przed Tobą obowiązki zawodowe. Istotne jest to, że jako doświadczony sklep współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi markami na rynku. To Twoja gwarancja udanych zakupów.

Higiena z odpowiednimi środkami do dezynfekcji

Co wyróżnia nasze produkty? Przede wszystkim skuteczność działania. Usuwają bakterie, wirusy oraz grzyby, co w wielu miejscach pracy jest szczególnie istotne. Doskonale wiemy, że szczególnie wymagające sytuacje wymagają od nas odpowiednio skutecznych środków. I właśnie na takie propozycje możesz liczyć z naszej strony. Oferujemy zarówno środki do ochrony indywidualnej, jak i propozycje sprawdzające się w większych zakładach pracy.

Dzięki środkom do dezynfekcji dbasz o bezpieczeństwo

Dziś wiemy, że odpowiednia dezynfekcja jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Chodzi przecież zarówno o nasze bezpieczeństwo, jak i naszych współpracowników. Nie czekaj więc dłużej i już teraz postaw na odpowiednie środki, które umożliwią Ci zachowanie maksymalnej higieny. Zwłaszcza że przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę skuteczne propozycje. To przebadana formuła, która wykazuje się wysoką skutecznością oraz brakiem szkodliwego wpływu na otoczenie. U nas nie znajdziesz wątpliwej klasy produktów, które tylko pozorują skuteczne działanie. Przekonaj się sam i zaufaj setkom pozytywnych opinii i rekomendacji.