Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Sandały robocze - męskie i damskie buty ochronne

Sandały Robocze

Sandały robocze – idealne obuwie do zadań specjalnych

W Basic Safety Store doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich fachowców. Właśnie dlatego na bieżąco rozwijamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne propozycje. Tym razem przedstawiamy Ci sandały robocze. To obuwie doskonale sprawdza się przy pracy na zewnątrz – zwłaszcza w cieplejsze dni. Istotne jest to, że zapewniają stopom odpowiednią wentylację, zabezpieczając je przed nadmiernym poceniem się. Dzięki temu zachowasz odpowiednią higienę, ale także komfort pracy. Co jednak wyróżnia tego typu propozycje od standardowych butów sportowych? Całkiem sporo!

Przede wszystkim sandały robocze to obuwie ochronne. Wszystkie propozycje dostępne w naszej ofercie spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Przykładem mogą być modele wyposażone w dwuwarstwową podeszwę z litego transparentnego poliuretanu termoplastycznego oraz ze spienionego poliuretanu komórkowego. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim możliwość pracy w miejscach narażonych na działanie rozpuszczalników, olejów, czy smarów. Sami jesteśmy fachowcami o wieloletnim doświadczeniu, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie połączenie bezpieczeństwa oraz trwałości obuwia, z komfortem i wygodą użytkowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz sandały robocze, które chronią stopy

Z naszej strony możesz liczyć na niezwykle trwałe modele, które wyróżniają się pod absolutnie każdym względem. Z jednej strony to oczywiście dużo większy komfort pracy. Z drugiej zaś skuteczna i pewna ochrona przed spadającymi narzędziami, czy ostrymi przedmiotami, które mogłyby wbić się w podeszwę. Dzięki temu to doskonały wybór na wiosnę i lato – niezależnie od tego, czy pracujesz na zewnątrz, czy we wnętrzu (np. w hali produkcyjnej). Na co jeszcze możesz liczyć? Już opowiadamy dalej!

Z sandałami roboczymi unikniesz niejednego wypadku

Jeśli zależy Ci na przewiewnym i trwałym obuwiu, to nie mogłeś lepiej trafić. Dzięki świetnie przemyślanej konstrukcji oraz odpowiednim wycięciom proponowane przez nas obuwie zwiększa wentylację, dając użytkownikowi maksymalny komfort. Jednocześnie zadbaliśmy o szereg istotnych czynników w różnych miejscach pracy. Atest antyelektrostatyczny? Właściwości przeciwpoślizgowe? Ochrona przed uderzeniami i ostrymi przedmiotami? Na to wszystko możesz liczyć, stawiając na nasze propozycje!

Zaufaj sandałom roboczym od najlepszych producentów

Z pewnością dobrą wiadomością będzie dla Ciebie fakt, że tego typu propozycje można z powodzeniem używać cały rok, np. pracując w ogrzewanych pomieszczeniach. W takiej sytuacji to dużo lepsze rozwiązanie niż np. ocieplane trzewiki. Jeśli zależy Ci na komforcie i wygodzie dla swoich stóp, to koniecznie przejrzyj przygotowane przez nas propozycje. Obawiasz się o to, że tak lekkie buty nie ochronią dobrze Twoich palców przed uderzeniami? O to możesz być spokojny – twarde noski doskonale chronią przed takimi sytuacjami. Dzięki temu buty tego typu sprawdzają się w naprawdę różnych warunkach. Nie czekaj, postaw na najwyższą jakość!