Ochrona oczu i twarzy: przyłbice ochronne, okulary i gogle robocze

Ochrona oczu i twarzy

Ochrona oczu i twarzy – zadbaj o to

Nie da się ukryć, że do jednych z najważniejszych środków ochronnych w pracy należą wszelkiego rodzaju środki ochrony oczu i twarzy. To absolutna podstawa, jeśli użytkownik narażony jest na uderzenia (np. odpryski ciał stałych), promieniowanie optyczne (np. promieniowanie  powstające w procesach spawalniczych, olśnienie słoneczne, promieniowanie  laserowe), pyły i gazy (np. pył węglowy lub aerozole  szkodliwych substancji chemicznych), krople i rozbryzgi cieczy (np. rozbryzgi  powstające podczas przelewania substancji ciekłych), stopione metale i gorące ciała stałe (np.  odpryski stopionych metali powstające w procesach hutniczych), czy łuk elektryczny (np. powstający podczas  prowadzenia prac pod napięciem). W takich warunkach w pierwszej kolejności należy zadbać o bezpieczeństwo.

W sklepie Basic Safety Store przygotowaliśmy szeroki wybór środków ochronnych. Ochrona oczu i twarzy to absolutna podstawa. Przecież nawet pozornie „niegroźny” wypadek, czy odbryzg może spowodować nieodwracalne szkody na naszym zdrowiu, choćby jeśli chodzi o wzrok. Zadbaj więc o odpowiednie wyposażenie – my wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Kwestia bezpieczeństwa w pracy nie powinna podlegać negocjacjom oraz kalkulacji. Tutaj liczy się najwyższa jakość zabezpieczeń.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Właściwa ochrona oczu i twarzy to podstawa

W naszej ofercie możesz liczyć na najszerszy wybór wysokich jakościowo propozycji. To środki ochrony oczu i twarzy, które sprawdzą się zarówno w przypadku ochrony do użytku zawodowego i pozazawodowego. Okulary ochronne, gogle ochronne, osłony twarzy, czy osłony spawalnicze? Wszystko to znajdziesz w Basic Safety Store. Nie ryzykuj więc utraty zdrowia – postaw na najwyższą jakość. U nas możesz być pewien, że wybierasz spośród najlepszych dostępnych producentów na rynku.

Zaufaj właściwej ochronie oczu i twarzy

W środkach ochrony oczu wymienionych  kategorii montuje się wizjery, szybki ochronne, siatki lub filtry. Oczywiście, jeśli chodzi o filtry, to możemy wyróżnić  filtry spawalnicze, chroniące przed nadfioletem, chroniące przed podczerwienią, chroniące przed olśnieniem słonecznym, czy wreszcie filtry chroniące przed promieniowaniem laserowym. Wszystkie posiadają swoje unikalne parametry i sprawdzają się w różnych warunkach. Pamiętaj jednak, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, możesz się do nas po prostu zgłosić. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie produkty do Twoich potrzeb.

Z taką ochroną oczu i twarzy możesz pracować bezpiecznie

Jest jedna rzecz, której nie można kupić i niestety, ale jest to zdrowie. Warto więc zapobiegać nieszczęśliwym i groźnym wypadkom niż je leczyć. Na szczęście teraz możesz liczyć na nasz sklep ze środkami ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. O ich jakość i skuteczność możesz być spokojny – wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Z taką ochroną oczu i twarzy możesz więc pracować bezpiecznie nawet w najtrudniejszych warunkach. Przekonaj się sam, sprawdzając to, co dla Ciebie przygotowaliśmy w ofercie Basic Safety Store.