Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Okulary Ochronne do Szlifowania

Okulary ochronne do szlifowania. Ochroń swoje oczy

W Basic Safety Store tak kompletujemy naszą ofertę, aby każdy fachowiec mógł liczyć na kompleksowe wyposażenie. Tym razem mamy dla Ciebie okulary ochronne do szlifowania. Dlaczego warto zadbać o ten element ochronny? Ponieważ wzrok mamy tylko jeden i nie warto go tracić przez zaniedbanie w pracy. Jako doświadczeni fachowcy o wieloletnim doświadczeniu wychodzimy z założenia, że lepiej być mądrym przed szkodą. W tym znaczeniu mądry znaczy odpowiednio zabezpieczony. Możesz być jednak spokojny, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz propozycje od uznanych i cenionych producentów. To najwyższa jakość w doskonałych cenach.

W pracy Twoje oczy narażone są na szereg bardzo poważnych zagrożeń. Na szczęście odpowiednie okulary ochronne do szlifowania mogą ochronić je przed niejednym poważnym wypadkiem. Co je wyróżnia? Oczywiście doskonała odporność. Proponowane przez nas modele spełniają wszystkie najważniejsze normy: EN 166; EN 170, EN 172, CE. To Twoja gwarancja udanych zakupów i oczywiście bezpieczeństwa w miejscu pracy. Do tego dorzuć wygodę użytkowania. Wszystko dzięki niezwykle lekkiej wadze okularów. Poszczególne modele ważą zaledwie ok. 20 gramów! To „ciężar”, którego nawet nie poczujesz. Nie ma więc mowy o negatywnym wpływie na wygodę i komfort pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zadbaj o swój wzrok – wybierz odporne okulary ochronne do szlifowania

Wszystkie modele okularów przeznaczonych do ochrony wzroku w miejscu pracy, które u nas znajdziesz, doskonale chronią oczy przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi, optycznymi i termicznymi. To obowiązkowe wyposażenie dla każdego fachowca, który zajmuje się ręczną lub maszynową obróbką metali, tworzyw sztucznych, drewna, materiałów ceramicznych oraz innych surowców, przy których występuje ryzyko niebezpiecznych odprysków. Sam widzisz, jak ważna jest odpowiednia ochrona wzroku. Dla nas w tej kwestii nie ma żartów. Możesz więc liczyć na to, że wszystkie modele, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się najwyższą jakością.

Z okularami ochronnymi do szlifowania praca jest o niebo bezpieczniejsza

Jakie propozycje u nas znajdziesz? M.in. modele przyciemniane z panoramicznym polem widzenia. Te zapewniają idealne dopasowanie bez żadnych zakłóceń wizualnych z doskonałą jakością optyczną. Możesz być pewien, że zapewnią Ci bezpieczeństwo i maksymalny komfort pracy. Weź pod uwagę szczególnie modele, które posiadają innowacyjną, ewolucyjnie powlekaną, gradientową soczewkę zapewniającą lepszy komfort widzenia w perspektywie długoterminowej.

Okularom ochronnym do szlifowania możesz po prostu podziękować

Naprawdę trwałe okulary, które chronią wzrok, to ten element wyposażenia, którego nie da się przecenić. Sam przyznaj: ten niedrogi wydatek może ochronić Cię nawet przed trwałym uszkodzeniem wzroku. Dla nas to raczej prosta matematyka. Nie idziemy jednak na łatwiznę – wręcz przeciwnie. Znajdziesz u nas wysokiej klasy modele, które filtrują nawet 99,99% UVA / UVB do 400nm. Do tego posiadają możliwość modyfikacji. Zauszniki możesz zastąpić pianką i zestawem pasków, które również znajdziesz w naszym sklepie!