Okulary Ochronne

Okulary Ochronne

Okulary ochronne – postaw na maksimum bezpieczeństwa

Odpowiednie zabezpieczenie oczu i okolic jest wpisane w wiele zawodów. Doskonałymi przykładami są prace budowlane, remontowe czy naprawcze. W tych przypadkach fachowiec często musi ciąć, czyścić, czy mieszać różnego rodzaju substancje chemiczne. A o tym, jak wrażliwe są nasze oczy, wiedzą wszyscy, nawet amatorzy. Nie ryzykuj więc dłużej i już teraz postaw na okulary ochronne, które doskonale ochronią Cię przed wszystkimi zagrożeniami, które czyhają w miejscu pracy. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno i nie warto nim ryzykować.

Okulary ochronne z naszej oferty to propozycje od najlepszych producentów na rynku. Do tego spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa, gwarantując użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach, czy zamiennikach wątpliwej jakości. W Basic Safety Store wychodzimy z założenia, że odpowiednie zabezpieczenie się przed wypadkiem to absolutna podstawa. Ochroń więc swoje oczy przed niebezpiecznymi odpryskami, rozbryzgami farb i cieczy oraz iskrami w trakcie cięcia materiałów. Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz naprawdę solidne okulary ochronne

Oczy są niezwykle wrażliwe. Często wystarczy odrobina pyłu budowlanego, aby doszło do podrażnienia, czy opuchlizny. A przecież przed tego typu czynnikami można się w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć. Nie musisz się zresztą martwić – w naszej ofercie zebraliśmy propozycje wysokiej klasy, wykonane z niezwykle trwałych materiałów, które realnie chronią oczy użytkownika. Jednocześnie w najmniejszym stopniu nie zniekształcają obrazu. Możesz więc liczyć nie tylko na ochronę na najwyższym poziomie, ale także na komfort użytkowania.

Okulary ochronne BHP dla wymagających

Z naszej strony możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. Co powiesz na okulary ochronne BHP, które wyróżniają się bardzo lekką wagą (ok 20g) oraz posiadają smukły, sportowy wygląd? Nad tymi propozycjami czuwali najlepsi producenci na rynku, dlatego same modele okularów są dopieszczone w każdym, najmniejszym nawet detalu. To nie tylko trwałość, ale także bardzo komfortowe i szerokie pole widzenia. Możesz być pewien, że tego wyboru nie pożałujesz. Powiemy więcej: docenisz ich jakość już po pierwszym dniu pracy.

Okulary ochronne robocze – wybór na lata

W naszym sklepie mamy jasną misję: zaopatrywanie polskich fachowców w akcesoria ochronne najwyższej jakości. Okulary nie są tutaj wyjątkiem. Możesz liczyć na propozycje wykonane z wytrzymałego poliwęglanu, który zapewni tę samą, najwyższą jakość przez naprawdę długi czas. Do tego ich przezroczyste soczewki ANTI-SCRATCH są odporne na zarysowania. A co powiesz na wewnętrzną powłokę odporną na parowanie ANTI-FOG? Sam widzisz, że u nas znajdziesz najlepsze propozycje. Do tego modele z naszej oferty mogą być stosowane w warunkach długotrwałego użytkowania i nie zmieniają barw widzianych przedmiotów. Nie czekaj dłużej – już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!