Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Ochronniki słuchu: zatyczki i stopery do uszu, nauszniki

Ochronniki Słuchu

Zadbaj o odpowiednie ochronniki słuchu

Ty również uważasz, że hałas w miejscu pracy jest często bagatelizowanym czynnikiem? Przecież narażenie na długotrwały, głośny dźwięk bardzo negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Z jednej strony oczywiście osłabia słuch. Z drugiej z kolei może prowadzić do jeszcze poważniejszych problemów zdrowotnych, na czele ze zmianami w całym układzie nerwowym, powodując zakłócenia wzroku, obniżenie precyzji ruchów, jak również zmniejszenie wydolności psychicznej i fizycznej. Chyba każdy z nas przekonał się na własnej skórze, jak wyniszczający psychicznie potrafi być hałas. Właśnie dlatego tak ważne są odpowiednie ochronniki słuchu.

W ofercie naszego sklepie znajdziesz całą gamę propozycji, które pomogą Ci się ochronić przed hałasem o nawet największym natężeniu. Przykład? Choćby słuchawki dedykowane do pracy w warunkach o najwyższym poziomie hałasu, tj. na lotniskach, maszynowniach statków, elektrowniach oraz zakładach drukarskich. To doskonała skuteczność, którą odczujesz już pierwszego dnia. Nie czekaj dłużej – już teraz zadbaj o odpowiednią ochronę swojego słuchu. Pamiętaj, że zdrowie mamy jedno i nie warto tracić go w swojej pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ochronniki słuchu, które naprawdę robią różnicę.

Czym są ochronniki słuchu? To wszystkie typy urządzeń, czy akcesoriów, które chronią nasz słuch przed głośnym hałasem, jednocześnie zapobiegając urazom akustycznym. Pamiętaj, że silne natężenie hałasu lub praca w warunkach stałego hałasu przyczynia się do powstawania chorób i może mieć bardzo negatywny wpływ na wydajność pracownika. Do tego warto wspomnieć o tym, jak hałas wpływa na naszą zdolność do skupienia uwagi. Jeśli się od niego odpowiednio odizolujemy, to nasza efektywność wzrasta dużo bardziej i jednocześnie odczuwamy mniejsze zmęczenie psychiczne.

Z ochronnikami słuchu praca jest dużo przyjemniejsza

Wszystkie dane pokazują jasno, że upośledzenie słuchu spowodowane hałasem jest coraz poważniejszym problemem nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Do tego jest to najczęściej diagnozowana choroba zawodowa. Co jest przyczyną utraty słuchu? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że hałas wpływa na uszkodzenie komórek rzęsatych w uchu wewnętrznym przez fale akustyczne. W przypadku ich obumarcia regeneracja jest niemożliwa. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. Tutaj jak ulał pasuje popularne przysłowie: lepiej być mądrym przed szkodą. Nie czekaj więc dłużej i zadbaj o swoją ochronę już teraz!

Dzięki ochronnikom słuchu przedłużysz swoje zdrowie

Wysokiej klasy słuchawki, skuteczne i wygodne stopery, czy szczelne nauszniki, które nie powodują bólu uszu – to tylko część naszego asortymentu. Jesteś ciekawy naszej oferty? W takim razie nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz niejedną propozycję dla siebie, przedłużając swoje zdrowie. Skąd ta pewność? Ponieważ do naszej oferty dodajemy wyłącznie sprawdzone propozycje, nad którymi czuwali najlepsi eksperci. Możesz więc liczyć na najwyższą jakość.