Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Nauszniki Przeciwhałasowe

Nauszniki Przeciwhałasowe

Nauszniki przeciwhałasowe. Ochroń się przed największym hałasem

Dziś nasza świadomość dotycząca zdrowia jest na nieporównywalnie większym poziomie niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Nic więc dziwnego, że zmieniło się podejście do ochrony w miejscu pracy. Dziś możemy liczyć na liczne akcesoria ochronne, dzięki którym możemy często do zera zminimalizować ryzyko uszczerbków na zdrowiu spowodowanych przez ryzyko zawodowe. Doskonałym przykładem są nauszniki przeciwhałasowe. W naszej ofercie znajdziesz modele, które doskonale odizolują Twoje uszy nawet od największego i najbardziej uciążliwego hałasu w hali produkcyjnej.

Zacznijmy od ich budowy. Na pierwszy rzut oka nauszniki przeciwhałasowe wyglądają podobnie do zwykłych słuchawek komputerowych. Składają się bowiem z dwóch czasz tłumiących, zakrywających całe małżowiny uszne. Dzięki temu mogą doskonale odizolować nawet od hałasu o dużym natężeniu. A musisz wiedzieć, że głośny dźwięk, zwłaszcza długotrwały, bardzo negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Z jednej strony oczywiście osłabia nasz słuch. Z drugiej prowadzi do zmian w całym układzie nerwowym, powodując zakłócenia wzroku, obniżenie precyzji ruchów, jak również zmniejszenie wydolności psychicznej i fizycznej. Najlepiej przypomnij sobie, jak wykończony byłeś po dniu pracy w głośnym miejscu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nauszniki przeciwhałasowe – przyjaciele każdego pracownika hali produkcyjnej

Nasz organizm to system naczyń połączonych – jeśli jeden element zaczyna szwankować, wtedy problemy się rozszerzają. Właśnie dlatego tak ważna jest kompleksowa ochrona. Co powinieneś zrobić, jeśli w miejscu pracy nie da się wyeliminować wysokiego poziomu hałasu? W takim przypadku, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia słuchu, jednocześnie podnosząc komfort pracy, ważne jest wybranie odpowiedniej ochrony. Tutaj sprawdzą się wysokiej klasy nauszniki, które chronią przed hałasem. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę.

Z nausznikami przeciwhałasowymi podnosisz komfort pracy

Na jakie propozycje możesz liczyć w Basic Safety Store? Znajdziesz u nas modele, które tłumią hałas o stopniu natężenia sięgającym nawet 35dB. Dzięki tak wysokiej skuteczności dedykowane są do pracy w warunkach o najwyższym poziomie hałasu, tj. na lotniskach, maszynowniach statków, elektrowniach oraz zakładach drukarskich. Zapewniają przy tym maksymalne tłumienie wysokich częstotliwości. Z kolei specjalne połączenie akustyczne pomiędzy przestrzenią wewnętrzną a przestrzenią pomiędzy obudowami zapewnia doskonałe tłumienie niskich częstotliwości. Przy tym duża przestrzeń wewnątrz czaszy nausznika pomaga ograniczać gromadzenie wilgoci i ciepła.

Dzięki nausznikom przeciwhałasowym zadbasz o swój słuch

Szukasz nauszników, które sprawdzą się w miejscu, w którym występuje intensywny hałas? Chcesz zachować najwyższy stopień koncentracji, odizolowując się od rozpraszających dźwięków? W takim razie doskonale trafiłeś. W Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji, które sprawdzą się w pracy przy najróżniejszych warunkach. Sam sprawdź i wybierz najlepszy model dla siebie. Pamiętaj też, że w razie pytań możesz się z nami śmiało skontaktować.