Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Ochraniacze na kolana, nakolanniki robocze, wkładki ochronne

Ochrona Kolan

Odpowiednia ochrona kolan jest niezwykle ważna

Każdy doświadczony fachowiec doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia ochrona w miejscu pracy. Zawsze powtarzamy: zdrowie mamy jedno i nie warto tracić go w pracy. Sam przyznaj: ile razy wracałeś obolały do domu i musiałeś wspomagać się środkami przeciwbólowymi lub żelami rozgrzewającymi? No właśnie. My wolimy być mądrzy przed szkodą, dlatego w sklepie Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę różnego rodzaju ochraniaczy. Pamiętaj, że odpowiednia ochrona kolan to podstawa, jeśli chcesz uniknąć poważnych kontuzji, czy nawet przewlekłych problemów ze zdrowiem, które będą się za Tobą ciągnąć latami.

Na co możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na skuteczne akcesoria. Wszystkie propozycje, które u nas znajdziesz, pochodzą od cenionych i znanych producentów. Tutaj nie ma mowy o fuszerce, czy jakości „na pół gwizdka”. Jako doświadczeni fachowcy z kilkunastoletnim stażem potrafimy szybko i skuteczne ocenić, które produkty faktycznie spełniają oczekiwania. Tak jest i w tym przypadku. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Ochrona kolan to klucz do tego, aby zachować zdrowie na lata, chroniąc się przed zwyrodnieniami stawów i innymi problemami zdrowotnymi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ochrona kolan nie musi krępować Twoich ruchów

Pewnie teraz myślisz, że dodatkowe środki ochronne to niepotrzebny ciężar. Absolutnie nie! Akcesoria, które u nas znajdziesz, wyróżniają się doskonale przemyślaną konstrukcją. To nie są „przeszkadzacze”. Wręcz przeciwnie. Wszelkiego rodzaju ochraniacze, czy wkłady, wyróżniają się lekkością oraz trwałością, którą naprawdę robi wrażenie. Jednocześnie nie ma tutaj mowy o pogorszeniu możliwości ruchowych. Prawda jest taka, że po kilkudziesięciu minutach z tego typu propozycjami na kolanach tak do nich przywykniesz, że przestaniesz je w ogóle zauważać. Te jednak będą bez przerwy spełniać swoją rolę, ułatwiając Ci pracę.

Z ochroną kolan nie warto ryzykować

Pamiętaj, że wszystkie produkty, które u nas znajdziesz, spełniają restrykcyjne normy jakości. To Twoja gwarancja udanych zakupów oraz pewność, że zakup sprawdzi się w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Trudno zresztą, aby było inaczej – sklep Basic Safety Store współpracuje wyłącznie z najlepszymi. Działamy już od 2005 roku, dlatego rynek znamy dosłownie na wylot. Możesz więc liczyć na nasze pełne wsparcie oraz fachową pomoc przy wyborze odpowiednich akcesoriów, czy sprzętu.

Wybierz zdrowie z odpowiednią ochroną kolan

Bardzo często bagatelizujemy zagrożenia, które spotykają nas w miejscu pracy. A to ogromny błąd, który może nas kosztować dużo zdrowia. Tzw. środki do ochrony indywidualnej nie są fanaberią, lecz koniecznością w miejscu pracy. Zawsze powinieneś dostosować je do specyfiki wykonywanych przez siebie obowiązków zawodowych. Jeśli spędzasz długie godziny na pracy w niekomfortowej i nienaturalnej dla siebie pozycji (np. na kolanach), to koniecznie powinieneś postawić na odpowiednie ochraniacze i akcesoria. Na szczęście teraz wszystko, co niezbędne, znajdziesz u nas. Rzuć okiem i wybierz najlepszą ochronę dla siebie. My Ci w tym pomożemy!