Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Apteczki pierwszej pomocy, medyczne z wyposażeniem

Apteczki z Wyposażeniem

Apteczki z wyposażeniem. Absolutny niezbędnik w każdym zakładzie pracy

Ze zdrowiem nie warto ryzykować – wszyscy o tym wiemy, jednak na co dzień lubimy zapomnieć o kwestiach związanych z bezpieczeństwem. W sklepie Basic Safety Store ułatwiamy Ci jednak to zadanie. W naszej ofercie znajdziesz bowiem apteczki z wyposażeniem. To niezbędnik w każdym domu, samochodzie, czy zakładzie pracy. Pamiętaj, że dzięki odpowiedniemu wyposażeniu możesz nie raz uratować zdrowie, a nawet życie. Zwłaszcza że apteczka jest potrzebna najczęściej wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Właśnie dlatego my wolimy być mądrzy przed szkodą – Ty również możesz.

Na co możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na kompleksowo wyposażone zestawy, w których znajdziesz wszystkie elementy wymagane przez przepisy. Trudno zresztą, aby było inaczej. Wszystkie propozycje z naszej oferty są zgodne z normami UE. Oznacza to dla Ciebie absolutną gwarancję udanych zakupów. Zwłaszcza że do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór. Apteczki z wyposażeniem, które u nas znajdziesz, dedykowane są do różnych zadań, czy miejsc. Bez trudu wyposażysz swój samochód, zakład pracy, czy nawet domową apteczkę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zadbaj o odpowiednie apteczki z wyposażeniem

Wszystkie propozycje dostępne w naszej ofercie spełniają surowe i restrykcyjne normy. Przykład? Choćby modele zgodne z obowiązującymi normami dotyczącymi wyposażenia apteczki firmowej. Te wyposażone są w niezbędną zawartość służącą do udzielania pierwszej pomocy, w tym pomocy opatrunkowej pracowników. Dzięki temu unikniesz wielu przykrych wypadków, a często uratujesz komuś życie. Pamiętaj jednak, że w skład apteczki powinny wchodzić elementy adekwatne do możliwych zagrożeń płynących z charakteru miejsca pracy. Nieco inne elementy musi zawierać apteczka przeznaczona do biura, a inne w hali produkcyjnej.

Sprawdź naszą ofertę z apteczkami z wyposażeniem

Zestaw środków opatrunkowych powinien spełniać przyjęte normy. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie takie propozycje. U nas nie ma miejsca na przypadek, czy artykuły wątpliwej jakości. Wszystko dlatego, że współpracujemy wyłącznie z cenionymi producentami. Możesz więc liczyć na udany zakup i gwarancję bezpieczeństwa. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i warto o tym przypominać na każdym kroku.

Zadbaj o bezpieczeństwo dzięki apteczkom z wyposażeniem

Zadbaliśmy o naprawdę szeroki wybór propozycji. Co powiesz na apteczki pierwszej pomocy wykonane z tworzywa sztucznego (ABS) w kolorze pomarańczowym (dzięki temu są dobrze widoczne)? To solidne „walizki”, które możesz zawiesić na ścianie w łatwo dostępnym miejscu. Dzięki szczelnemu zamknięciu zawartość jest doskonale chroniona przed kurzem i wilgocią. Do tego samo wyposażenie zawiera wszystko, co niezbędne: od plastrów i bandaży elastycznych w różnych rozmiarach, przez kompresy gazowe, koce termiczne, aż po rękawiczki winylowe. Do tego zadbaliśmy o to, aby w zestawach znajdowały się instrukcje udzielania pierwszej pomocy. Sprawdź sam naszą ofertę!