Rękawice robocze, ochronne: skórzane, ocieplane, nitrylowe

Rękawice BHP

Rękawice BHP – podstawowy element Twojego wyposażenia

W Basic Safety Store największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Nasz sklep powstał właśnie ze szczerej potrzeby stworzenia takiego miejsca, w którym każdy fachowiec będzie mógł liczyć na asortyment najwyższej klasy. Tutaj nie ma mowy o wątpliwej jakości zamiennikach, czy zwykłych „bublach”. Nie inaczej jest w tym przypadku. Rękawice BHP, które u nas znajdziesz, to propozycje od czołowych producentów na rynku. Co ważne wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To Twoja gwarancja udanych zakupów, zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na pełne wsparcie i pomoc przy wyborze odpowiednich akcesoriów.

Na czym Ci najbardziej zależy? Na wygodzie użytkowania? Trwałości? Bezpieczeństwie? Wybierając produkty z naszego sklepu, nie musisz się ograniczać. Sami jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest umiejętne połączenie wszystkich cech produktu. Dzięki temu stworzyliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne, czy szukasz ochrony przy pracy w swoim ogrodzie, do pracy w magazynie, w przemyśle, czy w innych miejscach, w których ochrona dłoni jest niezbędna. U nas możesz liczyć na najszerszy wybór najlepszych propozycji na rynku.

Aktywne filtry

Rękawice BHP, które chronią użytkownika

Ile razy zdarzyło Ci się pracować w miejscu, w którym Twoje ręce były narażone na szereg wypadków, w tym otarć, zgnieceń, czy poparzeń? No właśnie. Nasza praca każdego dnia wystawia nas na próbę, dlatego koniecznie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie się z akcesoriami, nad którymi czuwali najlepsi producenci. Tutaj nie ma mowy o wątpliwej jakości materiałach, czy fuszerce. Liczy się doskonała ochrona, ale także komfort pracy. Właśnie dlatego zadbaliśmy o propozycje, które nie tylko zabezpieczają, ale także gwarantują dużą wytrzymałość na ścieranie, doskonale sprawdzają się w przypadku prac manualnych, gwarantują odpowiednią chwytność i dobrze dopasowują się do kształtu dłoni.

Rękawice ochronne BHP dla wymagających fachowców

Czego nauczyliśmy się przez te wszystkie lata pracy w branży? Że każde niedociągnięcie i każda fuszerka prędzej, czy później wychodzi na wierzch. A jeśli chodzi o naszą ochronę w miejscu pracy, to wysoka jakość jest szczególnie ważna. Jak pokazują badania, do większości wypadków dochodzi właśnie w naszej pracy i to najczęściej z powodu złych zabezpieczeń i zaniedbań. Czasem chodzi o delikatne poparzenia, zaś innym razem po prostu o zniszczoną skórę dłoni (szczególnie w przypadku pracy ze środkami chemicznymi). Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką są czyhające na nas zagrożenia.

Postaw na rękawice robocze BHP od najlepszych

A przecież, aby się odpowiednio zabezpieczyć nie potrzeba wiele – wystarczą solidne rękawice ochronne robocze od sprawdzonego producenta! Nie ryzykuj więc dłużej – już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz liczyć na propozycje, które wyróżniają się pod każdym względem, a wszystko to w korzystnych cenach i przy wsparciu najlepszych fachowców na rynku. Sam się przekonaj!

Darmowa przesyłka od 499zł