Filtruj według
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Rękawice Robocze Powlekane

Rękawice Robocze Powlekane

Odpowiednie rękawice robocze powlekane to podstawa

Odpowiednia ochrona dłoni w miejscu pracy to absolutna podstawa. Bez tego ryzyko odniesienia poważnych obrażeń, czy kontuzji, jest dużo większe. To przecież Twoje dłonie są najbardziej narażone na urazy, zwłaszcza jeśli wykonujesz prace budowlane, montażowe, czy magazynowe. Jednak rękawice robocze powlekane sprawdzają się również w pracy w transporcie, czy po prostu przy wykonywaniu prac ogrodowych. To podstawowy środek ochrony, na którego wybór zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę. Nie musisz się jednak martwić – w naszej ofercie zebraliśmy dla Ciebie wyłącznie sprawdzone i trwałe propozycje.

Proponowane przez nas rękawice robocze powlekane to szereg istotnych zalet. Po pierwsze: zwiększają przyczepność narzędzi oraz chwytanych materiałów. Dzięki temu praca idzie sprawniej, a przy tym jest bezpieczniejsza – ryzyko wypadnięcia niebezpiecznych, czy ostrych narzędzi jest zminimalizowane do zera. Po drugie: niezwykle skutecznie chronią przed wilgocią, ale także smarami, olejami, czy benzyną. Dzięki temu ochronisz swoją skórę, nie narażając jej na kontakt z wrażliwymi substancjami.

Aktywne filtry

Rękawice robocze powlekane, które ochronią Twoje dłonie

Doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich fachowców. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę szeroki wybór propozycji. Co je łączy? Przede wszystkim doskonała jakość wykonania. W naszej ofercie posiadamy modele przeznaczone do rożnego rodzaju prac: od tych najbardziej wymagających, aż po propozycje, które sprawdzą się doskonale przy pracach domowych, porządkowych, czy ogrodowych. Nie ma tu jednak mowy o wątpliwej jakości zamiennikach. Wręcz przeciwnie – zebraliśmy dla Ciebie wyłącznie trwałe i odporne na rozdarcia propozycje. Możesz więc być pewien, że to będzie udany zakup.

Postaw na wygodną pracę z rękawicami roboczymi powlekanymi

Nie ważne, jaki rodzaj pracy wykonujesz, w naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystko, co niezbędne. Zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiednią ochronę. Pod tym względem dłonie są niezwykle narażone na różnego rodzaju czynniki – choćby warunki atmosferyczne. Warto więc zapewnić swoim dłoniom ciepło i komfort pracy, nawet w te chłodniejsze miesiące. Zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na naprawdę wyjątkowe propozycje i to w różnych przedziałach cenowych. Wszystko po to, abyś miał wybór.

Ochrona dłoni z rękawicami roboczymi powlekanymi

Czasem wystarczy zaledwie kilka godzin pracy na świeżym powietrzu, w hali magazynowej, czy przy taśmie przemysłowej, aby nasze dłonie były w opłakanym stanie. Stłuczenia, obtarcia, a do tego wyschnięta, czy boleśnie popękana skóra – na to wszystko jesteś narażony, jeśli nie zadbasz o odpowiednią ochronę. Na szczęście teraz masz nasz sklep. Właśnie z myślą o fachowcach, którzy doskonale wiedzą, czego chcą, zebraliśmy w naszej ofercie propozycje od najlepszych producentów na rynku. Możesz więc liczyć na produkty wyróżniające się najlepszymi materiałami, doskonałym wykonaniem oraz niezawodnością – i to niezależnie od warunków!