Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Chusteczki Przemysłowe

Chusteczki Przemysłowe

Chusteczki przemysłowe – zadbaj o odpowiednią higienę

Nie jest tajemnicą, że pracownik w miejscu pracy narażony jest na ciągłe zabrudzenia – zwłaszcza w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, fabrykach, czy warsztatach. Aby zachować odpowiedni poziom higieny, warto więc zakupić niezbędny asortyment. Tutaj doskonale sprawdzają się chusteczki przemysłowe. W ofercie sklepu Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji od znanych, cenionych i skutecznych producentów. Co je wyróżnia? Od zwykłych chusteczek różni je fakt, że wykonane są w odpowiedniej technologii. Poszczególne propozycje są nasączone substancją ścierną i nadają się do wycierania rąk, maszyn oraz narzędzi.

Dlaczego warto postawić na tego typu rozwiązania? Chusteczki przemysłowe rozpuszczają różne zabrudzenia, takie jak plamy ze smaru, klejów, olejów itp. A musisz przyznać, że w miejscu pracy naprawdę o nie nietrudno. Do tego dzięki delikatnym składnikom czyszczącym są łagodne dla skóry i mają przyjemny  zapach. Świetnie sprawdzają się więc do użytku w środowisku przemysłowym. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zapoznaj się z naszą ofertę, ponieważ znajdziesz w niej całą gamę propozycji, które zapewnią wszystkim pracownikom odpowiedni poziom higieny – a to przekłada się bezpośredni na komfort pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz praktyczne i skuteczne chusteczki przemysłowe

W czym tkwi sekret chusteczek przemysłowych? Te są nawilżane odpowiednimi substancjami czyszczącymi, do tego wykonano je z materiału nietkanego. Oczywiście to od Ciebie zależy, jakie chusteczki wybierzesz. Z naszej strony możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, m.in. na ściereczki nasączone roztworem mydła i nadają się do wycierania rąk, maszyn, czy samych narzędzi. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że rozpuszczają  różne zanieczyszczenia, takie jak plamy po smarach, klejach, olejach itp. Dzięki temu bezpośrednio ułatwiają pracę.

Z tymi chusteczkami przemysłowymi zadbasz o czystość 

Pamiętaj, że to do pracodawcy należy obowiązek zapewnienia wszystkim pracownikom odpowiednich środków czystości. Do jednego z najbardziej podstawowych należą właśnie chusteczki przemysłowe. Czym się kierowaliśmy, dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty? Przede wszystkim zadbaliśmy o to, aby chusteczki wyróżniały się nie tylko odpowiednią skutecznością, ale również, aby były delikatne dla skóry. Możesz więc być pewien, że są absolutnie bezpieczne dla użytkownika.

Dzięki chusteczkom przemysłowym wyposażysz swoich pracowników 

Naszą ofertę wyróżnia nie tylko szeroki wybór propozycji, ale również doskonałe ceny. Warto również podkreślić, że zaopatrujemy w nasze artykuły nie tylko duże przedsiębiorstwa, czy firmy, ale również odbiorców indywidualnych oraz instytucje budżetowe. Nasz zespół uważnie sprawdza każdy produkt przed dodaniem go do oferty – dzięki temu możesz być pewien, że stawiasz na najwyższą jakość. Przekonaj się sam, wybierając Basic Safety Store. W tym przypadku nie jest inaczej – chusteczki przeznaczone do warunków przemysłowych to przede wszystkim maksymalna skuteczność.