Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Gaśnice BHP

Gaśnice BHP

Gaśnice BHP – absolutnie niezbędny sprzęt

W ofercie Basic Safety Store możesz liczyć na wszystkie niezbędne akcesoria BHP, które powinny znaleźć się w każdym zakładzie pracy. Do takich bez wątpienia należą gaśnice BHP. Nowoczesne propozycje dostępne na rynku to sprzęt zróżnicowany – możesz liczyć zarówno na modele o niewielkich rozmiarach, jak i te o pojemności przekraczającej dwadzieścia litrów. Jeśli wybierasz model do auta, to raczej zależy Ci na jak najmniejszej gaśnicy, jednak w budynkach publicznych, czy zakładach pracy, wart pomyśleć nad rozwiązaniem większym. Na szczęście w naszej ofercie możesz liczyć na propozycje skuteczne, nad którymi czuwali najlepsi producenci. Tutaj nie ma mowy o bylejakości, czy produktach na pół gwizdka. Sam się przekonaj.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo? W takim razie doskonale trafiłeś. W Basic Safety Store możesz skorzystać z wyposażenia przeciwpożarowego najwyższej klasy. U nas znajdziesz szeroki wybór gaśnic przeznaczonych do wyposażenia budynków różnych klas. Warto w tym miejscu podkreślić, że u nas możesz liczyć na praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To Twoja gwarancja udanych zakupów i pewność, że dany budynek, czy zakład pracy jest odpowiednio zabezpieczony. Tutaj nie można ryzykować.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Gaśnice BHP, które spełniają restrykcyjne normy jakości

Obecnie na rynku dostępne są trzy podstawowe warianty gaśnic. Warto w tym miejscu podkreślić, że każdy z nich służy nieco innemu przeznaczeniu i nadaje się do gaszenia innych klas pożarów. O czym musisz więc pamiętać? Przede wszystkim o tym, że posiadanie gaśnicy odpowiadającej najbardziej prawdopodobnym zagrożeniom pożarowym w danym obiekcie stanowi podstawę dobrego wyposażenia BHP budynku. Tutaj nie ma żartów i jak ulał pasuje powiedzenie: lepiej być mądrym przed szkodą.

Sprawdź szeroką ofertę z gaśnicami BHP

O tym, na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie, już opowiedzieliśmy. Warto jednak podkreślić, że należy także pamiętać o właściwym rozmieszczeniu gaśnic. Jakiekolwiek nieprawidłowości w tym zakresie mogą uniemożliwić skorzystanie z nich lub też znacznie opóźnić ich użycie, co w przypadku zagrożenia pożarowego może mieć ogromny wpływ na ewentualne szkody. Pamiętanie o tym to absolutna konieczność. Nie ryzykuj więc – sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś i zakup adekwatny sprzęt.

Dzięki odpowiednim gaśnicom BHP ratujesz życie i dobytek

Jak prawidłowo rozmieścić gaśnice? Po zakupieniu odpowiednich modeli pamiętaj, aby były rozmieszczone przy wejściach do budynków, na klatkach schodowych, na korytarzach, czy przy wyjściach z pomieszczeń na zewnątrz. Do tego ważne jest zwrócenie uwago na to, aby gaśnice były w miejscach nienarażonych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie źródeł ciepła (piece, grzejniki). Do tego możemy Ci podpowiedzieć, że bardzo często w obiektach wielokondygnacyjnych gaśnice nie są rozmieszczone w tych samych miejscach na każdej kondygnacji – a jeżeli tylko pozwalają na to istniejące warunki, tak właśnie powinno się je rozlokować.