Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Pasty BHP do mycia i czyszczenia rąk

Pasty BHP

Pasty BHP wykazują się skutecznym działaniem

Wszelkiego rodzaju prace budowlane, jak i naprawcze lub produkcyjne, często wiążą się nie tylko z zagrożeniem dla zdrowia, ale także z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Jednocześnie wielu fachowców przykłada ogromną wagę do tego, aby odpowiednio zabezpieczyć się w miejscu pracy – i bardzo dobrze. Jednocześnie te same osoby nie zwracają uwagi na środki czystości, z których korzystają na co dzień. A to ogromny błąd, ponieważ wiele produktów od niesprawdzonych producentów niestety podrażnia lub wywołuje reakcje alergiczne. U nas takie numery nie przechodzą. W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć m.in. na pasty BHP, które wykazują się skutecznym działaniem i bezpiecznym składem.

Pasty BHP to niezbędne wyposażenie wielu miejsc pracy. Coś o tym wiedzą m.in. mechanicy pracujący w warsztatach samochodowych. W tego typu miejscach stykamy się z zabrudzeniami, które nie sposób usunąć za pomocą „tradycyjnych” środków czystości. Warto więc zaopatrzyć się w specjalistyczne produkty – a na takie możesz liczyć w naszej ofercie. To propozycje od najlepszych producentów na rynku, którzy w swoich produktach łączą skuteczność działania i bezpieczny skład. Dzięki temu nie tylko łatwo oczyszczą skórę z plam, ale także nie podrażnią skóry. Wszystko dzięki zastosowaniu składników chroniących jej powierzchnię.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz pasty BHP, które nie podrażniają

Jeśli regularnie masz do czynienia z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami na rękach, to powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, jakich środków do czyszczenia używasz. W przypadku agresywnych środków możesz przy dłuższym stosowaniu narobić sobie wielu szkód. Na szczęście teraz masz nas. W ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz pasty, który doskonale usuwają uporczywe zabrudzenia, a jednocześnie posiadają neutralne pH i są delikatne dla rąk. Dzięki składnikom nawilżającym dłonie natychmiast dostają solidną dawkę odżywienia. Nie ma więc mowy o zniszczonej, podatnej na pękanie skórze.

Pasty BHP do mycia rąk od najlepszych producentów

Środki, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje w pełni bezpieczne dla skóry – również, jeśli chodzi o pasty mydlano-piaskowe. Tego typu środki stosuje się na wilgotne ręce, myjąc je aż do usunięcia zabrudzeń. Po wszystkim wystarczy spłukać je wodą, a w razie konieczności mycie można powtórzyć. Skuteczna formuła pozwala domyć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, jak: smary, farby, lakiery, sadza, pył węglowy, czy produkty bitumiczne.

Postaw na skuteczne mycie z pastami BHP

W naszej ofercie możesz liczyć na pasty BHP do mycia rąk od sprawdzonych i cenionych producentów. To produkty testowane dermatologicznie, które ulegają biodegradacji. Do tego możesz liczyć na różne pojemności opakowań. Warto także podkreślić, że proponowane przez nas środki są bardzo ekonomiczne w użyciu, dzięki czemu starczą Ci na długo nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nie czekaj więc dłużej i sprawdź je już teraz. Możesz być pewien, że to będzie udany zakup.