Filtruj według
Cena
Cena
Przeznaczenie
Przeznaczenie

Nowe Produkty

New products

Pasty BHP do mycia i czyszczenia rąk

Pasty BHP

Pasty BHP wykazują się skutecznym działaniem

Wszelkiego rodzaju prace budowlane, jak i naprawcze lub produkcyjne, często wiążą się nie tylko z zagrożeniem dla zdrowia, ale także z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Jednocześnie wielu fachowców przykłada ogromną wagę do tego, aby odpowiednio zabezpieczyć się w miejscu pracy – i bardzo dobrze. Jednocześnie te same osoby nie zwracają uwagi na środki czystości, z których korzystają na co dzień. A to ogromny błąd, ponieważ wiele produktów od niesprawdzonych producentów niestety podrażnia lub wywołuje reakcje alergiczne. U nas takie numery nie przechodzą. W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć m.in. na pasty BHP, które wykazują się skutecznym działaniem i bezpiecznym składem.

Pasty BHP to niezbędne wyposażenie wielu miejsc pracy. Coś o tym wiedzą m.in. mechanicy pracujący w warsztatach samochodowych. W tego typu miejscach stykamy się z zabrudzeniami, które nie sposób usunąć za pomocą „tradycyjnych” środków czystości. Warto więc zaopatrzyć się w specjalistyczne produkty – a na takie możesz liczyć w naszej ofercie. To propozycje od najlepszych producentów na rynku, którzy w swoich produktach łączą skuteczność działania i bezpieczny skład. Dzięki temu nie tylko łatwo oczyszczą skórę z plam, ale także nie podrażnią skóry. Wszystko dzięki zastosowaniu składników chroniących jej powierzchnię.

Aktywne filtry

Wybierz pasty BHP, które nie podrażniają

Jeśli regularnie masz do czynienia z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami na rękach, to powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, jakich środków do czyszczenia używasz. W przypadku agresywnych środków możesz przy dłuższym stosowaniu narobić sobie wielu szkód. Na szczęście teraz masz nas. W ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz pasty, który doskonale usuwają uporczywe zabrudzenia, a jednocześnie posiadają neutralne pH i są delikatne dla rąk. Dzięki składnikom nawilżającym dłonie natychmiast dostają solidną dawkę odżywienia. Nie ma więc mowy o zniszczonej, podatnej na pękanie skórze.

Pasty BHP do mycia rąk od najlepszych producentów

Środki, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje w pełni bezpieczne dla skóry – również, jeśli chodzi o pasty mydlano-piaskowe. Tego typu środki stosuje się na wilgotne ręce, myjąc je aż do usunięcia zabrudzeń. Po wszystkim wystarczy spłukać je wodą, a w razie konieczności mycie można powtórzyć. Skuteczna formuła pozwala domyć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, jak: smary, farby, lakiery, sadza, pył węglowy, czy produkty bitumiczne.

Postaw na skuteczne mycie z pastami BHP

W naszej ofercie możesz liczyć na pasty BHP do mycia rąk od sprawdzonych i cenionych producentów. To produkty testowane dermatologicznie, które ulegają biodegradacji. Do tego możesz liczyć na różne pojemności opakowań. Warto także podkreślić, że proponowane przez nas środki są bardzo ekonomiczne w użyciu, dzięki czemu starczą Ci na długo nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nie czekaj więc dłużej i sprawdź je już teraz. Możesz być pewien, że to będzie udany zakup.