Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 56,00 zł

Płeć

Płeć

Nieprzemakalne

Nieprzemakalne

Rozmiar

Rozmiar

Nowe produkty

New products

Odzież HACCP dla przemysłu spożywczego

Odzież Robocza dla Przemysłu Spożywczego

Unikalna odzież HACCP na naszej stronie internetowej!

Zdarzają się sytuacje, gdzie nie do końca wiemy na czym polega BHP, a także jakie produkty, powinniśmy używać, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Jest to dla nas zrozumiałe, że dla osób świeżo wchodzących w ten temat, może być ta kwestia niewiadoma. W związku z tym, każdy nasz produkt posiada dokładny opis, dzięki czemu wiesz jakie spełnia funkcje i czy będzie zdatny w Twoim życiu.

Jeśli zastanawiasz się czym jest odzież HACCP, to już dajemy Ci wyjaśnienie. Jest to odzież dedykowana zwłaszcza pracownikom wszelkich firm, które produkują i przetwarzają żywność. Teraz, gdy wiesz już jakie funkcje spełnia, możesz świadomie zdecydować, czy ten asortyment jest wskazany w Twojej pracy. Gdy odpowiedź jest potwierdzająca, to zachęcamy Cię do zakupów na naszej stronie. Nasze produkty znajdziesz w różnych modelach, a także w zróżnicowanych cenach. Każdy nasz klient może osobiście dopasować odzież do swoich osobistych preferencji, a tą możliwość oferuje firma Basic BHP, która dba o każdego klienta.

Aktywne filtry

Zaufaj wytrzymałości w naszej odzieży HACCP.

Każdy produkt, który znajdziesz na naszym internetowym katalogu, był wybieramy spośród najlepszych. Każdy nasz producent, dba przede wszystkim o wyśmienitą jakość, która jest jedną z najważniejszych cech. Jeśli odzież wykonana jest z mocnego i wytrzymałego materiału, to poradzi sobie nawet w najcięższych warunkach i ochroni nasze ciało, nawet przed niektórymi substancjami chemicznymi.

Dodatkowo dbamy o precyzyjne wykonanie, które będzie dopracowane pod każdym elementem. Służą do tego odpowiednie mocne nici, a także podwójne szwy. Zapewnią Ci one możliwość spokojnego wykonywania różnych ruchów, bez martwienia się o trwałość. Wiemy jednak, że są pewne miejsca w noszonej przez nas odzieży, które są narażone na przetarcia. Żeby uniknąć takiej sytuacji, stosujmy ryglówki. Nasza odzież gwarantuje Ci bardzo wiele, ale najbardziej istotną cechą jest troska o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego zachęcamy Cię do zakupów na naszej stronie Basic BHP.

Z naszą odzieżą HACCP, będziesz zawsze wyglądał dobrze!

Nasza odzież produkowana według nowoczesnego designu, dzięki czemu możesz wyglądać dobrze i schludnie każdego dnia. Charakterystyczną cechą tej odzieży, jest jej biały kolor, dlatego często nazywane jest odzieżą białą. Równocześnie każdy nasz klient, może wybrać konkretny wzór, który znajduje na naszej stronie. Osoby, które lepiej czują się w przedłużanej odzieży, również odnajdą wiele opcji dla siebie. Wybrany asortyment, znajdzie swoje zastosowanie dla kobiet jak i mężczyzn, dzięki czemu w naszym sklepie mogą zaopatrzyć się wszyscy.