Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Kombinezony dla Przemysłu Spożywczego

Kombinezony dla Przemysłu Spożywczego

Kombinezony dla przemysłu spożywczego to odpowiednia ochrona

Doskonale rozumiemy, że praca  w przemyśle spożywczym jest niezwykle wymagająca. To wiele godzin na nogach, często w niesprzyjających warunkach, np. w halach przetwórstwa, czy w chłodniach. Tutaj odpowiedni strój jest na wagę złota. Chodzi przecież zarówno o komfort poruszania się (strój nie może krępować ruchów użytkownika), jak również odpowiednią ochronę. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi używanie ostrych narzędzi, np. noży. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy wysokiej klasy kombinezony dla przemysłu spożywczego. To propozycje od znanych i cenionych producentów – możesz więc liczyć, że zakup sprawdzi się w 100%.

Kombinezony dla przemysłu spożywczego, które znajdziesz w naszej ofercie, to modele, które zyskały uznanie fachowców z całej branży. Te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać również komfort cieplny, co jest szczególnie ważne w przypadku pracy w wymagających warunkach. Do tego w Basic Safety Store zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Wszystkie propozycje są zgodne z wysokimi wymaganiami norm europejskich. Daje to wszystkim użytkownikom poczucie najwyższego bezpieczeństwa i zachowania odpowiedniej higieny pracy. I tak w przypadku prezentowanych kombinezonów nie robimy żadnego wyjątku.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wypróbuj trwałe kombinezony dla przemysłu spożywczego

My również nie jesteśmy miłośnikami bylejakości. Zwłaszcza jeśli chodzi o pracę w tak wymagających warunkach, jak przemysł spożywczy. Konsekwentnie śledzimy zalecenia HACCP, kierując się nimi przy dodawaniu poszczególnych produktów do naszej oferty. Pamiętaj, że skrót ten oznacza obowiązującą w Unii Europejskiej koncepcję, gwarantującą zachowanie higieny produktów żywnościowych, począwszy od produkcji, a kończąc na wysyłce. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach i ochronie na pół gwizdka. A już z pewnością nie w naszym sklepie.

Zapewnij sobie odpowiednią ochronę z kombinezonami dla przemysłu spożywczego

Praca w szczególnych warunkach wymaga szczególnych środków ochrony. Jako fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem doskonale to rozumiemy. Możesz więc z naszej strony liczyć na najlepsze propozycje na rynku – do tego w najlepszych cenach. Martwisz się, że nie znajdziesz odpowiedniego rozmiaru? Niepotrzebnie. Przygotowaliśmy szeroką paletę rozmiarów, dlatego absolutnie każdy użytkownik zaopatrzy się u nas. Sprawdź!

My już zaufaliśmy kombinezonom dla przemysłu spożywczego

Naszemu sklepowi zaufały już tysiące fachowców z całego kraju. Trudno się dziwić – w naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Kombinezony, które znajdą swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym, nie są tutaj wyjątkiem. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj również, że w razie pytań możesz się z nami śmiało skontaktować. Z pewnością Ci pomożemy, odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości.