Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Bluzy dla Przemysłu Spożywczego

Bluzy dla Przemysłu Spożywczego

Bluzy dla przemysłu spożywczego dostępne w naszej ofercie

W Basic Safety Store przygotowaliśmy ofertę skierowaną do wszystkich fachowców w kraju. Możesz więc być pewien, że Ty również zaopatrzysz się u nas we wszystko, co niezbędne, od środków ochrony indywidualnej, aż po odzież przeznaczoną do pracy. Tym razem przedstawiamy Ci bluzy dla przemysłu spożywczego. To modele zaprojektowane specjalnie z myślą o pracownikach sektorów gastronomicznego i przetwórstwa. Ich zalety? Przede wszystkim wszystkie bluzy gwarantują  komfortową i bezpieczną pracę. Chodzi przecież o to, aby użytkownik mógł się swobodnie poruszać, wykonując swoje obowiązki. Możesz więc liczyć z naszej strony na odzież szczególnie wygodną – zwłaszcza że współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami.

 

Bluzy dla przemysłu spożywczego, które u nas znajdziesz, posiadają więcej zalet. Warto podkreślić, że są specjalnie przystosowane pod względem jakości, trwałości i kroju, aby jak najlepiej sprawdzić się podczas pracy w ciężkich warunkach – a przecież takie występują choćby w zakładach przetwórstwa mleka i mięsa. Tutaj nie ma mowy o odzieży niskiej jakości, która nie zagwarantuje użytkownikowi odpowiedniej ochrony, a także komfortu cieplnego i wygody użytkowania. U nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć. W końcu tak komponujemy naszą ofertę, aby każdy fachowiec znalazł coś dla siebie. Ty również możesz. Wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę już teraz!

Aktywne filtry

Sprawdź bluzy dla przemysłu spożywczego od fachowców

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o tego typu propozycjach? Cóż, najczęściej tego typu ubranie występuje w kolorze białym i wykonane jest z bawełny lub mieszanki poliestrowo-bawełnianej. U nas dostajesz gwarancję, że materiał wykonania jest najwyższej jakości. Dzięki temu bluzy będą Ci służyć naprawdę długo, nie tracąc na swoim profesjonalnym wyglądzie. Do tego bluzy dla przemysłu spożywczego charakteryzują się także możliwością prania w wysokich temperaturach w pralniach przemysłowych. Chodzi o to, aby można było usunąć nawet najbardziej wymagające plamy.

Pracuj z trwałymi bluzami dla przemysłu spożywczego

W naszym sklepie tak skomponowaliśmy naszą ofertę, abyś mógł znaleźć w niej wszystkie niezbędne elementy stroju potrzebne do pracy w przemyśle spożywczym. Możesz liczyć na propozycje zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Do tego przygotowaliśmy różne kroje oraz bardzo szeroką paletę rozmiarów. Dzięki temu z łatwością dobierzesz najlepszą odzież do swoich potrzeb i osobistych preferencji.

Dzięki bluzom dla przemysłu spożywczego chronisz się w pracy

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zadbaliśmy o każdy detal, w tym wygodne kieszenie, czy podwójne szwy szyte mocną nicą. Do tego możesz liczyć na ryglówki w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie (np. kieszenie). Wszystko to sprawi, że praca będzie nie tylko bezpieczna, ale również wygodna i po prostu komfortowa. Nie męcz się dłużej ze strojem nieprzystosowanym do wymagań danego miejsca i środowiska pracy. Zwłaszcza kiedy dajemy Ci tyle możliwości – i to w najlepszych cenach na rynku.