Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Ochronne Termiczne

Rękawice Ochronne Termiczne

Rękawice ochronne termiczne do pracy w trudnych warunkach

Rękawice ochronne termiczne, które u nas znajdziesz, to absolutna gwarancja jakości. To modele dedykowane do prac z gorącymi przedmiotami, czy narzędziami. O jakość nie musisz się martwić – cenieni producenci, którzy odpowiadają za modele dostępne w naszej ofercie, zadbali o dobór odpowiednich materiałów wykonania. To bawełna, Kevlar, paramid, skóra, włókno szklane, czy stal. Do tego poszczególne modele są uszlachetnione przez obszycia, powłoki neoprenowe, nakropki PCV, czy wkładki termiczne. Wszystko to składa się na doskonałą ochronę, która sprawi, że poczujesz się w pracy pewniej, a to prosta droga do podniesienia swojej efektywności.

Rękawice ochronne termiczne to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkownika. W przypadku wysokich temperatur to szczególnie ważne, ponieważ o wypadek, często bardzo groźny dla zdrowia, czy życia, naprawdę nietrudno. Tym bardziej warto zadbać o odpowiednią ochronę, zwłaszcza że w ofercie naszego sklepu możesz liczyć na wysokiej klasy propozycje w doskonałych cenach. Zwłaszcza że możesz liczyć z naszej strony na praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice ochronne termiczne dla lepszej ochrony

Warto w tym miejscu podkreślić, że warunki użytkowe i bezpieczeństwo pracy tego typu rękawic, w zakresie palności oraz temperatury, określa norma EN-407. Z kolei odporność mechaniczną na przecięcie, rozerwanie oraz przekłucie definiuje EN-388. Stawiając na zaufany sklep, możesz być pewien, że wybrany model spełnia wszystkie restrykcyjne wymagania. Jako doświadczeni fachowcy zwracamy na to szczególną uwagę. Dla nas z bezpieczeństwem nie ma żartów. Zbyt często nawet wysoce wykwalifikowani fachowcy tracą zdrowie z powodu nieodpowiednich zabezpieczeń. Możesz tego jednak łatwo uniknąć – zwłaszcza z naszymi propozycjami.

Z rękawicami ochronnymi termicznymi ochronisz się przed wypadkiem

Gdzie sprawdzą się tego typu rękawice? Przede wszystkim polecane są do prac w laboratoriach, przemyśle, instytutach badawczych, zakładach wytwórczych, przy obróbce metalu, szkła i tworzyw sztucznych, a także gumy (wulkanizacja). W ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz modele, które sprawdzą się doskonale w każdym z tych miejsc, gwarantując użytkownikowi najwyższe bezpieczeństwo, ale również komfort i wygodę użytkowania. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto.

Zabezpiecz swoje dłonie dzięki rękawicom ochronnym termicznym

Poszczególni producenci prześcigają się w coraz nowocześniejszych rozwiązaniach. W celu podniesienia parametrów technicznych mogą być powlekane nitrylem, nasączane materiałami niepalnymi, obszywane skórą, pokrywane folią aluminiową odbijającą promieniowanie cieplne. Jaki model sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Cóż, każdy produkt dostępny w naszej ofercie jest odpowiednio opisany, z wyszczególnionymi parametrami technicznymi. Dzięki temu szybko wybierzesz najlepszą propozycję. Do tego, w razie jakichkolwiek pytań, możesz się z nami śmiało skontaktować. Z pewnością pomożemy.