Rękawice Chroniące przed Wysoką Temperaturą

Sprawdź rękawice chroniące przed wysoką temperaturą

Fachowiec w pracy narażony jest na szereg różnych zagrożeń. Jednym z najczęstszych są po prostu zbyt wysokie temperatury. Tutaj odpowiednia ochrona dłoni jest absolutną podstawą, od której zależy zdrowie pracownika. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy rękawice chroniące przed wysoką temperaturą, które nie zawodzą. Ich zalety? Przede wszystkim chronią dłonie przed wysokimi temperaturami i zgodnie z normą EN 407 są trudnopalne. Dzięki temu pracownik może wykonywać swoje obowiązku bezpiecznie i komfortowo. To nie tylko zwiększa jego pewność siebie, ale również usprawnia samą pracę, czyniąc ją bardziej efektywną. Pamiętaj, że aby zagwarantować pełną ochronę materiał, z którego wykonane są rękawice, musi powoli doprowadzać ciepło do rąk użytkownika.

Rękawice chroniące przed wysoką temperaturą znajdziesz teraz również w naszej ofercie. Kilkanaście lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że najważniejsza jest ochrona tego, co w życiu najważniejsze i tego, czego nie można kupić, czyli zdrowia. Tutaj jak ulał pasuje zasada: lepiej zapobiegać niż leczyć. Właśnie dlatego propagujemy zasady BHP, jednocześnie zaopatrując fachowców z całej Polski w odzież oraz odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Dzięki temu mogą pracować w bezpiecznych i komfortowych warunkach bez obaw o swoje zdrowie. Ty również chcesz ochronić siebie lub swoich pracowników? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ w Basic Safety Store znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice chroniące przed wysoką temperaturą to podstawa

Aby zagwarantować pełną ochronę materiał, z którego wykonane są rękawice, musi powoli doprowadzać ciepło do rąk użytkownika. Tutaj ważne jest zastosowanie odpowiednich, trwałych materiałów oraz samej technologii produkcji rękawic. Na szczęście u nas nie musisz się obawiać. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepszych producentów, którzy zyskali uznanie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jeśli więc szukasz najwyższej jakości, to doskonale trafiłeś. Zwłaszcza że możesz liczyć na wsparcie doświadczonych fachowców.

Z rękawicami chroniącymi przed wysoką temperaturą praca jest wydajniejsza

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem odpowiedniego modelu? Przede wszystkim fakt, że norma EN 407 definiuje właściwości termiczne rękawic chroniących przed wysokimi temperaturami i/lub płomieniami. Ale, co równie ważne, w przypadku rękawic chroniących przed zagrożeniami termicznymi wymagany jest przynajmniej poziom 1 wytrzymałości na ścieranie i przetarcie zgodnie z normą EN 388. I na takie propozycje możesz u nas liczyć.

Rękawicom chroniącym przed wysoką temperaturą możesz zaufać

Szukasz rękawic dla siebie lub dla swoich pracowników? W takim razie zaufaj najlepszym fachowcom na rynku. U nas znajdziesz modele, które zyskały uznanie wśród setek specjalistów z całego kraju. Pamiętaj przy tym, że materiał rękawicy powinien przekazywać ciepło powoli, aby zagwarantować odpowiednią ochronę przed promieniowaniem cieplnym, ciepłem konwekcyjnym oraz ciepłem kontaktowym. Jednak, jeśli masz jakieś pytania, po prostu się z nami skontaktuj. Chętnie odpowiemy!