Nowe Produkty

New products

Rękawice Ochronne Zimowe

Rękawice ochronne zimowe – zadbaj o komfort cieplny

Interesuje Cię sklep, w którym możesz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą? Basic Safety Store to miejsce, w którym znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Tym razem proponujemy Ci rękawice ochronne zimowe. To propozycje, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach. Wszystko dlatego, że postawiliśmy na modele wykonane z wysokogatunkowych materiałów, m.in. ocieplanej dzianiny poliestrowo bawełnianej, która dodatkowo powlekana jest pianką lateksową. A to tylko jeden z przykładów!

Rękawice ochronne zimowe, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Sam przyznaj, że skostniałe, przemarznięte, czy przemoczone palce w pracy to nic przyjemnego – zwłaszcza gdy temperatura nas nie rozpieszcza. Jeśli więc często pracujesz na zewnątrz, szczególnie w te najzimniejsze miesiące, to konieczni zadbaj o odpowiednią ochronę swoich dłoni. Dzięki temu zadbasz zarówno o swoją wygodę, jak i bezpieczeństwo oraz odpowiedni komfort cieplny.

Aktywne filtry

Wybierz rękawice ochronne zimowe o doskonałych parametrach

Jako doświadczeni fachowcy zdecydowanie wolimy zabezpieczyć się przed wypadkami, czy po prostu rozchorowaniem się. A wystarczy postawić na modele, które zagwarantują odpowiednie dopasowanie, wyczucie i możliwość ogrzania – nie da się ukryć, że to podstawa skutecznej i efektywnej pracy! Właśnie na takie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie. Dzięki tego typu rękawicom zagwarantujesz sobie bezpieczną pracę również przy wyjątkowo niesprzyjających temperaturach. Sprawdź sam!

Z rękawicami ochronnymi zimowymi możesz pracować na zewnątrz

Z własnym zdrowiem nie warto ryzykować. Każdy doświadczony fachowiec wie, jak ważny jest dobór odpowiedniej odzieży – również rękawic. W przypadku modeli dostępnych w naszej ofercie możesz liczyć zarówno na ochronę przed zimnem (również ujemnymi temperaturami), jak i ochronę dłoni przed szeregiem wypadków. Tak, w tych modelach zastosowano wyjątkowo odporne materiały, które nie ulegają tak łatwo przetarciom, rozdarciom, czy przecięciom.

Dzięki rękawicom ochronnym zimowym niestraszne Ci ujemne temperatury

Tego typu rękawice sprawdzą się w pracy w najróżniejszych warunkach. Oczywiście w zależności od specyfiki swojej pracy, powinieneś wziąć pod uwagę parametry konkretnego modelu. Ale tutaj nie musisz się martwić. W sklepie Basic Safety Store dokładnie opisaliśmy każdy produkt z naszej oferty, wyszczególniając jego cechy i parametry techniczne. Z pewnością z łatwością znajdziesz najlepszy model dla siebie. Możesz również skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy wspomogą Cię fachową radą oraz odpowiedziami na wszystkie pytania i wątpliwości. Możesz być pewien, że to będzie zakup udany w 100%.