Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Robocze Gumowe

Rękawice robocze gumowe – zadbaj o maksymalną ochronę

Nasza praca wymaga od nas często odpowiedniej ochrony – szczególnie jeśli chodzi o nasze dłonie. Tutaj nie warto eksperymentować z wątpliwej jakości propozycjami. Naszym zdaniem rozsądniejszym rozwiązaniem jest postawienie na rękawice robocze gumowe, nad których jakością czuwali najlepsi producenci. A na takie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie! Jako fachowcy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre miejsca pracy pełne są różnego rodzaju zagrożeń. Warto się przed nimi ustrzec, jednocześnie zapewniając sobie najwyższy komfort pracy. Jesteś ciekawy, co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Proponowane przez nas rękawice robocze gumowe to gwarancja najwyższej jakości. Możesz być pewien, że sprawdzą się nawet w trakcie najbardziej wymagających prac, gwarantując pewny chwyt oraz ochronę przed skaleczeniami, czy negatywnym wpływem wielu substancji chemicznych. Tak, w naszej ofercie znajdziesz modele, które wykazują się odpornością przed takimi substancjami, jak metanol, wodorotlenek sodu, kwas siarkowy, amoniak, czy formaldehydy. Dzięki temu zagwarantujesz sobie bezpieczeństwo oraz czystą i zadbaną skórę. My nie wyobrażamy sobie pracy w wymagających warunkach bez odpowiedniej ochrony rąk.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz skuteczne rękawice robocze gumowe

Na co możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na propozycje, które spełniają restrykcyjne normy jakości i bezpieczeństwa. Przeglądając naszą ofertę, z łatwością znajdziesz interesujący Cię model – wszystkie bowiem w czytelny sposób oznaczyliśmy i opisaliśmy. Potrzebujesz modelu przeznaczonego do kontaktu z żywnością? Zależy Ci na najwyższej ochronie przed olejami oraz smarami? A może w pracy narażony jesteś na szkodliwe substancje chemiczne? Niezależnie od Twoich potrzeb możesz liczyć na to, że w naszym sklepie dokonasz zakupu, z którego będziesz zadowolony w 100%.

Nie warto eksperymentować z rękawicami roboczymi gumowymi

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w miejscu pracy, to nigdy nie warto ryzykować. Nie doradzamy więc kupowania rękawic ochronnych z niesprawdzonego źródła. Sami zebraliśmy w naszej ofercie wyłącznie propozycje od uznanych, sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Właśnie dlatego tak chętnie współpracują z nami fachowcy z całego kraju. Do tego dajemy Ci naprawdę szeroki wybór i to również, jeśli chodzi o przedział cenowy. Nie czekaj – sprawdź naszą ofertę!

Z rękawicami roboczymi gumowymi wykonasz najtrudniejsze prace

Modele wykonane z tego materiału wyróżniają się tym, że z powodzeniem korzystają z nich pracownicy najróżniejszych branż. To doskonały wybór, jeśli pracujesz z substancjami chemicznymi (również środkami czystości) lub jesteś narażony na uszkodzenia mechaniczne. Pamiętaj, że długotrwały kontakt z chemikaliami może bezpowrotnie uszkodzić naszą skórę. To również częsta przyczyna pojawiania się alergii. My zdecydowanie wolimy zabezpieczyć się przed takimi przykrymi wypadkami. Teraz Ty również możesz.