Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Ochronne Chemiczne

Rękawice Ochronne Chemiczne

Rękawice ochronne chemiczne. Zadbaj o swoją ochronę

W sklepie Basic Safety Store kompletujemy ofertę w taki sposób, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby fachowców. Potrzebujesz niezbędnych środków ochrony indywidualnej? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ u nas możesz liczyć na produkty od najlepszych producentów na rynku. Rękawice ochronne chemiczne są doskonałym przykładem. To absolutny niezbędnik wśród wszystkich osób pracujących z różnego rodzaju substancjami chemicznymi, np. w laboratorium, czy sterylizatorni. Podobnie w przypadku osób zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem obiektów. Pamiętaj, że w takich warunkach odpowiednia ochrona jest niezwykle ważna, dlatego dobranie rękawic, które ochronią Cię przed groźnymi środkami chemicznymi, jest absolutną podstawą.

Rękawice ochronne chemiczne, które u nas znajdziesz, to sprawdzony wybór. Tutaj nie ma mowy o przypadku. Na co możesz liczyć? Choćby na modele wykonane z mieszanki neoprenowo-lateksowej, które spełniają normy EN ISO 374-5:2016, EN 388:2016, EN ISO 774-1:2016/Type B. Znajdziesz u nas także propozycje wykonane w 100% z nitrylu. To bardzo uniwersalne modele, które nie tylko ochronią Cię przed wpływem groźnym i szkodliwych substancji chemicznych, ale które również zagwarantują Ci najwyższą wygodę i komfort pracy. A przecież to równie ważne.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź nasze rękawice ochronne chemiczne

Obecnie fachowcy, zresztą bardzo słusznie, są dużo bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. Właśnie dlatego coraz częstszym wymogiem dotyczącym właściwości rękawic ochronnych jest ich wielofunkcyjność. Rozwój technologii poszedł do przodu i producenci mają dziś do zaoferowania modele zapewniające jednoczesną ochronę przed wieloma zagrożeniami. U nas również znajdziesz takie propozycje. Co powiesz na model, który zapewnia ochronę nie tylko przed substancjami chemicznymi (m.in. kwasem siarkowym, metanolem, czy wodorotlenkiem sodu 40%), ale również przed ścieraniem, przecięciami, przedarciami, czy przebiciami?

Wygodna praca z rękawicami ochronnymi chemicznymi

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji. Bez trudu znajdziesz rękawice idealnie dostosowane do specyfiki pracy w Twojej branży. Zwłaszcza że zadbaliśmy o propozycje chroniące przed mikroorganizmami, które jednocześnie dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Do tego dochodzi oczywiście ogromna trwałość – to propozycje, które wytrzymają nawet najtrudniejsze warunki pracy.

Bezpieczniejsza praca dzięki rękawicom ochronnym chemicznym

Odpowiednia ochrona w miejscu pracy to absolutna podstawa – regulowana zresztą odpowiednimi przepisami. Nie ryzykuj więc i postaw na środki ochrony od sprawdzonych i cenionych producentów. Naszemu sklepowi zaufały już tysiące fachowców z całego kraju. Wszystko dlatego, że wartością nadrzędną jest dla nas jakość wykonania. Właśnie dlatego sklep Basic Safety Store oferuje Ci rękawice, które zapewniają najlepszą ochronę na rynku. Z nami po prostu będziesz mógł pracować bezpiecznie.