Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Ochronne Jednorazowe

Rękawice Ochronne Jednorazowe

Rękawice ochronne jednorazowe – wygodne i praktyczne

Ochrona dłoni przed szkodliwymi czynnikami powinna być normą w naszej pracy. Doskonałym przykładem są rękawice ochronne jednorazowe, które stanowią absolutną podstawę wyposażenia przede wszystkim personelu medycznego podczas badań ambulatoryjnych, diagnostycznych, lekarskich czy zabiegów chirurgicznych. Jednak mogą z nich korzystać również inni specjaliści. Tego typu zabezpieczenie dłoni sprawdzi się również w sytuacjach wymagających ochrony przed zakażeniem, substancjami drażniącymi lub podczas kontaktu z żywnością. Właśnie dlatego jest to tak uniwersalne rozwiązanie. Nie mogło więc zabraknąć go w ofercie naszego sklepu. Zwłaszcza że możesz liczyć na propozycje od sprawdzonych producentów.

Pamiętaj tylko, że rękawice ochronne jednorazowe wymagają odpowiedniej techniki zakładania i zdejmowania – zwłaszcza jeśli mają Cię chronić przed zakażeniem (np. przez inną osobę lub kontakt z żywnością, czy wrażliwymi substancjami). Jak to zrobić prawidłowo? Przede wszystkim złap palcami jedną rękawicę na wysokości nadgarstka i ściągnij ją, wywracając wewnętrzną stroną na wierzch. Ważne jest, aby zdjętą rękawicę trzymać w dłoni ubranej jeszcze w rękawiczkę. Do tego po zdjęciu rękawic (i wyrzuceniu ich do odpowiedniego pojemnika) należy dokładnie umyć dłonie wodą z mydłem lub zdezynfekować odpowiednim detergentem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz rękawice ochronne jednorazowe ze sprawdzonego sklepu

Jaki model wybrać? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od zastosowania poszczególnych rękawic. Sterylne propozycje wykonane z lateksu to podstawa na sali operacyjnej. Propozycje niesterylne z lateksu sprawdzą się z kolei podczas zabiegów diagnostycznych, kosmetycznych, czy podczas opieki długoterminowej nad chorym, w salonach tatuażu oraz podczas wykonywania drobnych prac porządkowych. W przypadku osób uczulonych na lateks dobrym wyborem mogą okazać się propozycje winylowe.

Z rękawicami ochronnymi jednorazowymi poczujesz się komfortowo

Tego typu zabezpieczenie na dłoniach to nie tylko podstawowa ochrona, ale również dużo większy komfort pracy – szczególnie jeśli pracujesz przy wrażliwych substancjach. Do tego jednorazowe rękawice sprawdzą się nie tylko w przypadku fachowców wykonujących swoje obowiązki zawodowe, ale również w domu, choćby przy sprzątaniu. W takim przypadku mogą stanowić podstawową ochronę przed detergentami. Nie czekaj więc dłużej i sprawdź naszą ofertę – znajdziesz w niej szeroki wybór propozycji od cenionych producentów. To jakość potwierdzona licznymi pozytywnymi opiniami i rekomendacjami.

Pracuj bezpieczniej dzięki rękawicom ochronnym jednorazowym

Wybierając rękawice, musisz również wziąć pod uwagę wielkość swoich dłoni. Źle dopasowane zdecydowanie obniżają swoją skuteczność, jednocześnie negatywnie wpływając na komfort samej pracy. Do tego zbyt małe rękawice mogą zwiększyć potliwość dłoni, co prowadzi do rozszerzenia się materiału, a w konsekwencji do utraty przez niego właściwości ochronnych. Jednak nie musisz się niczym martwić. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować. Nasi fachowcy zdecydowanie pomogą Ci wybrać najlepszą propozycję.