Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Antywibracyjne

Rękawice Antywibracyjne

Rękawice antywibracyjne ochronią Cię przed zespołem wibracyjnym

W pracy jesteś narażony na  drgania mechaniczne? Nawet jeśli te posiadają stosunkowo niewielką amplitudę, to i tak powinieneś zadbać o odpowiednią ochronę. Dlaczego? Ponieważ długotrwałe narażenie na wibracje (nawet niewielkie) transmitowane z uchwytów i rękojeści urządzeń do rąk operatorów prowadzą do zaburzeń biologicznych w organizmie człowieka. Fachowo nazywamy to zespołem wibracyjnym i jest to jedna z częstszych chorób zawodowych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty rękawice antywibracyjne, które stanowią doskonałą ochronę przed tego typu czynnikami. Na jakie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie? Dlaczego warto zabezpieczyć się zawczasu? Już odpowiadamy na te pytania.

Rękawice antywibracyjne, które znajdziesz w naszej ofercie, doskonale spełniają się jako ochrona rąk przed drganiami mechanicznymi różnej częstotliwości. Te mogą być generowane przez różne urządzenia mechaniczne jak młoty, piły, wiertarki, ubijaki, drążarki, wibroprasy, czy turbiny. Tego typu zabezpieczenie sprawdzi się zdecydowanie do pracy w budownictwie, pracach drogowych, wykończeniowych, czy w przemyśle ciężkim. W każdym przypadku ochronią użytkownika przed przykrymi i dokuczliwymi powikłaniami zdrowotnymi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice antywibracyjne od najlepszych producentów na rynku

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, w tym na modele do zadań specjalnych. Tego typu rękawice mogą być antystatyczne, czy powlekane nitrylem. Wybór zależy oczywiście od zakresu Twoich obowiązków zawodowych. Jedno jest pewnie: tego typu propozycje zabezpieczają przed powstaniem chorobowego zespołu wibracyjnego. A to poważne schorzenie, które między innymi uszkadza stawy i tkanki miękkie. Brak odpowiedniej ochrony może przynieść opłakane skutki. Nie ryzykuj – postaw na swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

Z rękawicami antywibracyjnymi unikniesz wielu problemów zdrowotnych

Tego typu ochrona rąk polecana jest pracownikom obsługującym wszelkie urządzenia emitujące drgania mechaniczne. Ważne jest jednak postawienie na propozycje o odpowiedniej jakości. Najbardziej podstawowym materiałem są tkaniny oraz skóry impregnowane gumą, nitrylem, czy PCV. Do tego wiele propozycji posiada wykończenia ze skóry. Zwróć również uwagę na ściągacze, które poprawiają parametry użytkowe.

Rękawicom antywibracyjnym zaufały już tysiące fachowców

Odpowiednie środki ochrony indywidualnej w miejscu pracy są niezwykle ważne. Dzięki temu możesz wykonywać swoje obowiązki, będąc odpowiednio zabezpieczonym – możesz nam wierzyć, że ten komfort docenisz już od pierwszej chwili. Zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na najwyższej jakości propozycje, które spełniają wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy EN. To Twoja gwarancja udanych zakupów i pewność, że w pracy jesteś odpowiednio chroniony. Naszym zdaniem zawsze lepiej być mądrym przed szkodą. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę, bo naprawdę warto. W razie jakichkolwiek pytań możesz się również z nami skontaktować – pozostajemy do Twojej dyspozycji.