Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Rękawice Antyelektrostatyczne

Rękawice Antyelektrostatyczne

Rękawice antyelektrostatyczne – maksymalna ochrona w miejscu pracy

W Basic Safety Store umieszczamy tylko produkty od sprawdzonych i cenionych producentów. Nie inaczej jest tym razem. Proponowane przez nas rękawice antyelektrostatyczne są stosowane w montażu elektronicznym, gdzie problemem jest występujący ładunek elektrostatyczny. Zależy Ci na bezpieczeństwie? To bardzo dobrze, bo bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem w miejscu pracy. Zwłaszcza jeśli pracujesz z urządzeniami wrażliwymi na ładunki elektrostatyczne i nie możesz pracować „gołymi rękami”. Tutaj warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, które ochroni Twoje zdrowie oraz życie.

Kiedy jeszcze rękawice ESD są absolutnie niezbędne? Przede wszystkim w czasie montażu poszczególnych części i małych elementów. Modele antystatyczne są stosowane w montażu elektronicznym, gdzie problemem jest występujący ładunek elektrostatyczny. Są one przeznaczone do pracy z urządzeniami wrażliwymi na ładunki elektrostatyczne, gdzie nie można pracować „gołymi rękami” w ochronie przed wypadkiem. Tutaj sprawdzi się konkretne zabezpieczenie, które umożliwi Ci bezpieczną i komfortową pracę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice antyelektrostatyczne to gwarancja wygody użytkowania

No właśnie – komfort pracy. O tym również pomyśleliśmy. Propozycje z naszej oferty są doskonale przemyślanymi projektami. Producenci zadbali o to, aby były one lekkie i nie powodowały żadnych dolegliwości skórnych, nawet po wielogodzinnym noszeniu przez 7 dni w tygodniu. Możesz więc być pewien, że sprawdzą się również w Twoim przypadku. Zwłaszcza że cechuje je zapewnienie maksymalnej chwytności i czułości na dotyk. Doskonale wiemy, że w pracy musisz wykazywać się maksymalną precyzją ruchów – nie ma więc mowy o rękawicach, które krępują ruchy, wpływając negatywnie na jakość Twojej pracy.

Rękawice ESD to doskonały wybór dla fachowców

Rękawiczki ESD zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skuteczne chronić ręce przed wyładowaniami spowodowanymi nagromadzeniem statycznych ładunków elektrycznych. Te mogłyby przecież w konsekwencji doprowadzić do poważnego i nieodwracalnego uszkodzenia danego produktu. Kiedy najczęściej stosuje się ten rodzaj ochrony? Przede wszystkim w branży pomiarowej, lotniczej, elektrotechnicznej oraz elektronicznej. Jeśli więc szukasz odpowiedniej ochrony, to doskonale trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie możesz liczyć na szeroki wybór propozycji.

Rękawice antyelektrostatyczne ESD to przede wszystkim skuteczność

W sklepie Basic Safety Store nigdy nie chodzimy na kompromisy. Dla nas liczy  się skuteczność działania na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi na rynku. Możesz więc liczyć na rękawice antyelektrostatyczne ESD, które zwiększają tempo i komfort pracy. Do tego gwarantują Ci bezpieczeństwo, zapobiegając jednocześnie szkodliwym wyładowaniom elektrostatycznym. Pamiętaj, że korzystanie z tego typu ochrony pozwala na wykonywanie obowiązków zawodowych na pełnych obrotach, bez obaw o groźny wypadek. A o to przecież nietrudno w miejscu pracy.