Nowe Produkty

New products

Nakolanniki Skórzane

Nakolanniki skórzane – najwyższa jakość wykonania

Odpowiednia ochrona w miejscu pracy to podstawa. Tylko odpowiednio zabezpieczony fachowiec może pracować efektywnie i komfortowo – a coś o tym wiemy, ponieważ sami mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Właśnie dlatego możesz liczyć na wszystkie niezbędne akcesoria z naszej strony. Nie inaczej jest i tym razem. Nakolanniki skórzane, które u nas znajdziesz, to modele najwyższej klasy. Czuwali nad nimi znany i cenieni producenci, a do tego posiadają pozytywne opinie i rekomendacje od fachowców z całego kraju. Solidność wykonania oraz wysokiej klasy materiał (naturalna skóra) dają gwarancję długoletniej i komfortowej pracy nawet przy intensywnej eksploatacji. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto.

Oczywiście środki ochrony indywidualnej różnią się w zależności od zakresu wykonywanych obowiązków zawodowych. W przypadku spawaczy szczególnie ważna jest ochrona przed oparzeniami drobnymi odpryskami metalu oraz zagrożeniami związanymi z manipulacją gorącymi przedmiotami. Tutaj odpowiednia ochrona jest absolutnie niezbędna i nie tylko, jeśli chodzi o ochronę twarzy, czy dłoni. Również kolana muszą być odpowiednio zabezpieczone. Zwłaszcza jeśli w pracy spędzasz długie godziny, często zmieniając pozycję – również pracując na kolanach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nakolanniki skórzane, czyli propozycje trwałe i praktyczne

Wspominaliśmy, że to doskonały wybór, jeśli w pracy spędzasz wiele czasu na kolanach. Co mieliśmy na myśli? Przede wszystkim to, że modele skórzane, jak mało które, zapewniają komfort pracy, nawet przy długotrwałym przebywaniu na kolanach, chroniąc przed schorzeniami wywołanymi zimnem, wilgocią, czy twardymi powierzchniami. Naszym zdaniem dużo lepiej jest zapobiegać niż leczyć. A jeśli chcesz pracować w komfortowych, wygodnych dla siebie oraz swoich pracowników warunkach, to odpowiednie zabezpieczenia są podstawą.

Wybierz nakolanniki robocze od najlepszych producentów

Dlaczego warto zastanowić się nad nakolannikami? Ponieważ doskonale chronią stawy kolanowe przed nadmiernymi obciążeniami, w tym przed urazami mechanicznymi (np. starciami i otarciami naskórka). Do tego możesz liczyć na modele zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać łatwe i precyzyjne dopasowanie do kolana użytkownika. Dzięki temu będziesz nie tylko odpowiednio zabezpieczony, ale również zagwarantujesz sobie wygodę poruszania się.

Nakolanniki ochronne, które nie zawodzą 

Basic Safety Store oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej. Współpracujemy przy tym z najlepszymi producentami na rynku. Możesz więc być pewien, że wszystkie produkty wyróżniają się odpowiednią jakością wykonania. To doskonale zaprojektowane i wykonane nakolanniki, które ochronią Cię w miejscu pracy. Dla nas odpowiednie zabezpieczenie się przed urazami, czy nawet powierzchownymi wypadkami w miejscu pracy, to absolutna podstawa. Zadbaj o to razem z nami. Pamiętaj również, że w razie jakichkolwiek pytań, możesz się z nami skontaktować. Z pewnością pomożemy.