Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Wkłady Nakolannikowe

Wkłady Nakolannikowe

Wkłady nakolannikowe dla większej wygody pracy

Czy w pracy Twoje kolana narażone są na kontuzje? Wkładki nakolannikowe doskonale sprawdzają się podczas wykładania glazury, paneli, kostki brukowej oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca w pozycji klęczącej. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak obciążająca dla naszego organizmu jest to pozycja – z jednej strony obrywają nasze plecy i kręgosłup, zaś z drugiej same kolana są mocno wrażliwe. Na szczęście mamy na to rozwiązanie, które z miejsca podniesie komfort pracy, wpływając przy okazji pozytywnie na Twoje zdrowie. Pamiętaj, że to mamy tylko jedno i nie warto go tracić w pracy.

Wkładki nakolannikowe to szereg zalet. Przede wszystkim zapewnia wygodę pracy, ograniczając dyskomfort odczuwany podczas pracy na kolanach. Do tego bardzo lekka i wygodna konstrukcja nie krępuje ruchów i nie przeszkadza w pracy. W tym miejscu warto podkreślić, że nad wszystkimi propozycjami dostępnymi w naszej ofercie czuwali najlepsi producenci na rynku. Ich jakość potwierdzają certyfikaty oraz zgodność z normami EN. Możesz więc być pewien, że w Basic Safety Store dokonasz udanych zakupów, które z miejsca podniosą Twój komfort pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź wkładki nakolannikowe, które robią różnicę

Jakie jeszcze zalety niesie ze sobą korzystanie z wkładek nakolannikowych? Modele z naszej oferty posiadają anatomiczną budowę dopasowującą się do kolana. Do tego są elastyczne i amortyzują pracę kolana, przynosząc ulgę – to nie do opisania w trakcie wielogodzinnej pracy w niewygodnej pozycji.  A to wciąż nie wszystko. Dla jeszcze większego komfortu dajemy Ci możliwość dopasowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Wszystko po to, abyś mógł poczuć się w pracy jeszcze bardziej komfortowo.

Z odpowiednimi wkładkami nakolannikowymi chronisz zdrowie

Proponowane przez nas modele zapewniają dużo większą wygodę pracy, ograniczając dyskomfort odczuwany podczas pracy na kolanach. Sprawdzają się idealnie w trakcie wykonywania różnego rodzaju prac, szczególnie do użytkowania podczas układania kostki brukowej i w miejscach, gdzie wymagana jest praca w pozycji klęczącej. Do tego dajemy Ci szeroki wybór propozycji od czołowych producentów z branży. Stawiając na zakupy w Basic Safety Store masz pewność, że wybierasz najlepszą możliwą ofertę. Przekonaj się sam.

Dzięki wkładkom nakolannikowym praca jest wydajniejsza

Nie jest tajemnicą, że stosując odpowiednie wkładki, ograniczasz ból oraz ryzyko wystąpienia kontuzji, czy problemów z kolanami w przyszłości. Taki komfort przekłada się bezpośrednio na wygodę pracy, a to z kolei na naszą wydajność. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży podpowiada nam, że to rozwiązanie, na które naprawdę warto postawić. Zwłaszcza gdy wybierasz produkt doświadczonej i sprawdzonej marki. Wybierz trwałość, jakość wykonania, najlepsze materiały użyte przy produkcji, odpowiednią konstrukcję oraz absolutną wygodę użytkowania – w ten sposób zyskujesz coś trudnego do przecenienia. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno.