Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Maty Amortyzujące

Maty Amortyzujące

Maty amortyzujące – doskonały wybór

Wygoda i bezpieczeństwo pracownika powinny zawsze być priorytetem. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór sprawdzonych propozycji. Doskonałym przykładem są właśnie maty amortyzujące. Wybierając ofertę naszego sklepu masz gwarancję, że zakupiony towar spełni Twoje oczekiwania w 100%. Skąd ta pewność? Ponieważ od lat współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy nie mają sobie równych zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Nie czekaj więc dłużej i już teraz skorzystaj z naszego doświadczenia, wybierając maty gwarantujące najlepsze parametry na rynku!

Maty amortyzujące to specyficzny rodzaj zabezpieczeń, który sprawdzi się w miejscach wymagających szczególnych rozwiązań BHP. Najczęściej są oczywiście wykorzystywane na siłowniach (zarówno tych domowych, jak i profesjonalnych). Jakie zalety posiadają? Cóż, nie da się ukryć, że urządzenia (orbitrek, czy choćby rowerek stacjonarny) bardzo często podczas ćwiczeń przesuwają się po podłodze, co jest nie tylko mało komfortowe, ale dodatkowo może spowodować uszkodzenie posadzki. Zapobiec tego typu sytuacjom mają specjalne tego typu maty. Jesteś zainteresowany? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź maty amortyzujące, które robią różnicę!

Odpowiednia amortyzacja podłoża ma znaczenie nie tylko dla stanu posadzki, ale także dla komfortu i zdrowia ćwiczącego – możesz być pewien, że różnicę odczujesz już od pierwszego użycia. Odpowiednie maty mogą mieć postać puzzli, paneli, a także tradycyjnych dywaników, tutaj wiele zależy od preferencji użytkownika oraz dostępnego miejsca. Z czego się je produkuje? Przede wszystkim z wytrzymałych i odpornych na odkształcenia materiałów – kauczuku naturalnego, kauczuku syntetycznego, pianki EVA, polietylenu oraz tworzyw wzmacnianych.

Postaw na bezpieczeństwo z matami amortyzującymi

Zakres zastosowania tego typu akcesoriów jest naprawdę spory. Jednak kluczowa jest jakość wykonania. Aby wybrany model posłużył Ci naprawdę długo, musi wyróżniać się odpowiednią trwałością, m.in. na uszkodzenia. Na szczęście w naszej ofercie możesz liczyć na propozycje od czołowych producentów na rynku. Utaj nie ma mowy o wątpliwej jakości propozycjach, które zawodzą. Wręcz przeciwnie – od lat dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przekonaj się o tym, wybierając naszą ofertę!

Dzięki matom amortyzującym zadbasz o swoją wygodę

W naszej ofercie możesz liczyć na różnorodne propozycje. Na rynku absolutnym hitem są maty w postaci rolki materiału o odpowiednich właściwościach. Nie da się ukryć, że to jedne z najpopularniejszych rozwiązań w domowych siłowniach. Przede wszystkim stosunkowo niewielkie rozmiary i masa sprawiają, że zwinięcie i przeniesienie takiej maty nie sprawia żadnego problemu. Do tego idealnie sprawdzają się w przypadku niedużych sal do ćwiczeń lub jako podkład pod konkretne urządzenie treningowe, np. rowerek stacjonarny czy bieżnię. Chcesz zagwarantować sobie odpowiednią wygodę? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę.