Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Zatyczki Stopery

Zatyczki Stopery

Zatyczki stopery – zadbaj o ochronę słuchu

Ochrona słuchu w miejscu pracy jest ściśle regulowana przez prawo. Pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia osobistego wyposażenia ochronnego pracownikom w miejscach pracy, w których głośność przekracza dopuszczalne normy. Właśnie dlatego prawidłowe dopasowanie ochrony ma szczególne znaczenie dla przemysłu i innych firm, w których pracuje się w głośnych warunkach – tutaj w grę wchodzą szczelne słuchawki ochronne lub zatyczki stopery. W naszej ofercie przygotowaliśmy propozycje od sprawdzonych i cenionych producentów. Co je wyróżnia? Poza doskonałym tłumieniem dzięków są również wygodne. Nie odkształcają się, nie uciskają ucha ani nie powodują dyskomfortu.

O czym warto wiedzieć? Przede wszystkim o tym, że w przypadku, gdy poziom hałasu w miejscu pracy wynosi co najmniej 80 dB przez osiem godzin dziennie, firma musi zapewnić pracownikowi odpowiednią ochronę słuchu. Wymagają tego przepisy bezpieczeństwa pracy dotyczące hałasu i wibracji. Tutaj sprawdzą się wyłącznie najsolidniejsze akcesoria związane z ochroną słuchu. Do skuteczniejszych należą zatyczki stopery. To doskonały wybór zwłaszcza w miejscach o średnim natężeniu hałasu. Można użytkować je przez dłuższy czas bez przykrych konsekwencji dla słuchu. Nie bez powodu korzystają z nich muzycy w trakcie koncertów – również tych najgłośniejszych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdzone i skuteczne zatyczki stopery

Hałasu w miejscu pracy nie wolno lekceważyć. Długotrwałe narażenie na głośny dźwięk może szybko doprowadzić do uszczerbków na słuchu, a w skrajnych wypadkach nawet do jego utraty. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. Tutaj doskonale sprawdzają się zatyczki stopery, które doskonale chronią, tłumiąc dźwięki. Wszystkie dane pokazują jasno, że upośledzenie słuchu spowodowane hałasem jest coraz poważniejszym problemem nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie – to najczęściej diagnozowana choroba zawodowa. W tym przypadku zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć.

Z zatyczkami stoperami praca jest dużo bardziej komfortowa

Na czym zależy każdemu pracownikowi? Przede wszystkim na poczuciu bezpieczeństwa oraz na samym komforcie pracy. Właśnie dlatego do naszej oferty dodajemy wyłącznie te rozwiązania, które po prostu się sprawdzają. Sami mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, dlatego możemy z czystym sumieniem doradzić najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Chcesz postawić na skuteczną ochronę słuchu? W takim razie nie czekaj, aż będzie za późno. Zadbaj o to już teraz.

Dzięki zatyczkom stoperom odczujesz ulgę w pracy

Podstawowa zaleta tego typu rozwiązania? Brak ucisku na uszy. Niestety, ale nawet najlepsze jakościowo słuchawki, czy nauszniki, prędzej czy później powodują dyskomfort. Jednocześnie czasem są niezbędne – zwłaszcza w przypadku dużego natężenia hałasu. Jednak gdy ten jest mniejszy, ale równie uciążliwy, warto zastosować popularne stopery. Te nie powodują ucisku, doskonale wpasowując się w budowę każdego ucha. To wygodne, skuteczne i komfortowe rozwiązanie, które docenisz już od pierwszego użycia. Przekonaj się sam.