Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Okulary Ochronne Nieparujące

Okulary ochronne nieparujące. Zadbaj o komfort pracy

Nie jest tajemnicą, że jednym z najbardziej podstawowych środków ochrony indywidualnej są specjalne okulary przeznaczone do ochrony wzroku przed szeregiem szkodliwych czynników. W miejscach pracy bardzo często nasze oczy narażone są na przeróżne zanieczyszczenia, czy opiłki. A nie da się ukryć, że oczy są naszym wrażliwym punktem, o który trzeba szczególnie zadbać. Właśnie dlatego w naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór modeli. Tym razem mamy dla Ciebie okulary ochronne nieparujące. To nie tylko doskonała ochrona, ale również dodatkowy komfort pracy.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje, które łączą w sobie niezwykłą trwałość z lekkością i funkcjonalnością. To nie są ciężkie, masywne okulary, które będą Cię uciskać, zmniejszając komfort pracy. Wręcz przeciwnie – wszystkie propozycje z naszej oferty ważą zaledwie około 20 gramów. Dzięki temu wręcz nie poczujesz ich na swoim nosie! Tutaj w grę wchodzi dobór odpowiednich materiałów wykonania. W Basic Safety Store stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów – i to widać po produktach z naszej oferty. Okulary ochronne nieparujące to przykład na to, że można w tak niepozornym akcesorium ochronnym zamknąć wszystkie najważniejsze cechy. To bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i praktyczność.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nie męcz się dłużej – wybierz okulary ochronne nieparujące

Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na modele, które spełniają restrykcyjne wymagania oraz normy EN. Szukasz okularów, które zapewnią odpowiednią ochronę w pracy? Interesuje Cię model lekki, o sportowym wyglądzie, który zapewni szerokie pole widzenia? Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Nie ryzykuj – postaw na odpowiednią ochronę. Twoi bliscy Ci za to podziękują.

Wygodniejsza praca z okularami ochronnymi nieparującymi

W czym tkwi sekret trwałości modeli, które znajdziesz w naszej ofercie? Nad tymi propozycjami pracowali najlepsi konstruktorzy w branży. To wiele lat doświadczenia, które po prostu procentuje przy każdym kolejnym projekcie. U nas znajdziesz modele wykonane z wytrzymałego poliwęglanu oraz przezroczyste soczewki, które są odporne na zarysowania ANTI-SCRATCH. Dodatkowo posiadają wewnętrzną powłokę odporną na parowanie ANTI-FOG, dzięki czemu mogą być stosowane w warunkach długotrwałego użytkowania, nie zmieniają barw widzianych przedmiotów.

Już teraz podziękuj okularom ochronnym nieparującym

My zdecydowanie wolimy ułatwiać sobie życie, zamiast je utrudniać. Właśnie dlatego na bieżąco wyszukujemy takie propozycje na rynku, które w dużej mierze wpływają na komfort pracy (oczywiście w pozytywnym sensie). Jednocześnie lubimy zaskakiwać naszych Klientów jakością. Tak jest i w tym przypadku. Jeśli chodzi o modele nieparujące, to staraliśmy się połączyć wiele istotnych cech w jednym modelu okularów. Możesz więc liczyć na propozycje, które nie tylko nie parują, ale również posiadają specjalny filtr dający 99,9% ochrony przed promieniowaniem UVA / UVB.