Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Okulary Ochronne Medyczne

Okulary ochronne medyczne. Bezpieczeństwo jest najważniejsze

W naszym sklepie od lat wspieramy wszystkich fachowców, dostarczając im akcesoria ochronne najwyższej klasy. Nie inaczej jest tym razem. W naszej ofercie znajdziesz okulary ochronne medyczne, nad którymi czuwali najbardziej doświadczeni konstruktorzy. A coś o tym wiemy, ponieważ w naszym sklepie na stałe współpracujemy praktycznie ze wszystkimi najważniejszymi producentami na rynku. Do tego wszystkie produkty, które dodajemy do naszej oferty, uważnie sprawdzamy i testujemy. U nas nie ma przypadkowych modeli, czy wątpliwej jakości zamienników. Jeśli więc bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla Ciebie priorytetem, to doskonale trafiłeś.

Co ważne w naszej ofercie znajdziesz niezwykle wszechstronne okulary ochronne medyczne. To propozycje, które łączą w sobie kilka najważniejszych cech: lekką wagę (wpływa to pozytywnie na wygodę użytkowania – zwłaszcza jeśli pracujesz w okularach wiele godzin), doskonałą jakość optyczną, nowoczesny design oraz to, co najważniejsze, czyli trwałość. Wszystko za sprawą wysokiej klasy materiałów, które zastosowano w okularach. Mowa tu choćby o wytrzymałym poliwęglanie. Do tego przezroczyste soczewki są odporne na zarysowania ANTI-SCRATCH oraz posiadają wewnętrzną powłokę odporną na parowanie ANTI-FOG. To zdecydowanie komfort, na który warto postawić.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Okulary ochronne medyczne do zadań specjalnych

Wybierając propozycje z naszej oferty, możesz być pewien ich jakości. To po prostu wybór na lata, dzięki któremu zapewnisz sobie odpowiednie bezpieczeństwo oraz komfort w swojej pracy. Sami jesteśmy fachowcami, dlatego doskonale wiemy, jak wymagające potrafią być kolejne wyzwania zawodowe. Jednocześnie oczy są szczególnie wrażliwe i przez to narażone na szereg zagrożeń. Warto zapewnić im więc odpowiednią ochronę. Nie czekaj dłużej i już teraz przejrzyj modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Z okularami ochronnymi medycznymi praca jest bardziej komfortowa

Na czym Ci najbardziej zależy, gdy wybierasz akcesoria ochronne? Z pewnością na tym, aby Cię odpowiednio chroniły przez przykrymi wypadkami, czy urazami. A co powiesz na doskonałe połączenie trwałości z wygodą i komfortem użytkowania? W Basic Safety Store bardzo uważnie komponujemy naszą ofertę, dodając do niej wyłącznie te propozycje, które wyróżniają się najlepszymi parametrami technicznymi. Do tego wszystkie spełniają wymagane normy bezpieczeństwa – to Twoja gwarancja udanych zakupów.

U nas znajdziesz szeroki wybór okularów ochronnych medycznych

Propozycje z naszej oferty mogą być stosowane w warunkach długotrwałego użytkowania, zwłaszcza że nie zmieniają barw widzianych przedmiotów. Nie zapomnieliśmy również o dodaniu propozycji z filtrami dającymi 99,9% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. O wygodę użytkowania także nie musisz się martwić – innowacyjny kształt i komfortowe nauszniki sprawią, że absolutnie nie odczujesz okularów na sobie i to nawet w trakcie wielogodzinnej pracy. Na ten aspekt narzeka wielu fachowców. Wszystko dlatego, że okulary niższej klasy nie są odpowiednio wyprofilowane, dlatego prędzej, czy później, powodują nieprzyjemne odciski i obtarcia. U nas nie ma mowy o takich numerach!