Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Okulary Ochronne Przeciwodpryskowe

Okulary ochronne przeciwodpryskowe. Ochrona oczu to podstawa

Każdy doświadczony fachowiec wie, jak ważne są odpowiednie zabezpieczenia w miejscu pracy. Okulary ochronne przeciwodpryskowe to doskonały przykład. Jeśli w Twojej pracy występuje ryzyko niebezpiecznych odprysków, np. zajmujesz się ręczną lub maszynową obróbką metali, tworzyw sztucznych, drewna, materiałów ceramicznych oraz innych surowców, to koniecznie powinieneś zastanowić się nad tym, czy odpowiedni chronisz swój wzrok. Pamiętaj, że ten jest tylko jeden – jeśli sam o niego nie zadbasz, to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Na szczęście możesz liczyć na naszą pomoc. W Basic Safety Store znajdziesz szeroki wybór propozycji. Co je łączy? Przede wszystkim to, że czuwali nad nimi najlepsi producenci.

W naszej pracy nigdy nie idziemy na łatwiznę. Wręcz przeciwnie. Dokładamy wszelkich starań, aby do naszej oferty trafiały wyłącznie sprawdzone i przetestowane modele. Okulary ochronne przeciwodpryskowe nie są w tej kwestii wyjątkiem. To wszechstronne i wyjątkowo trwałe propozycje, które oferują doskonałą jakość optyczną, maksymalny komfort i nowoczesny design. Do tego dochodzi wyjątkowo lekka waga, która w przypadku większości modeli wynosi około 20 gramów. Możesz więc być pewien, że nie odczujesz ich obecności na swoim nosie. Jednocześnie będą doskonale chronić Twoje oczy przed wieloma groźnymi wypadkami.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nie ryzykuj. Wybierz okulary ochronne przeciwodpryskowe ze sprawdzonego sklepu

Wiesz co? Chyba najlepiej będzie, jeśli opowiemy o naszych propozycjach na przykładzie konkretnych modeli. Co powiesz na okulary, które ochronią Cię przed odpryskami, jednocześnie zapewniając komfort noszenia i szerokie pole widzenia? Wykonane są z wytrzymałego poliwęglanu, który doskonale chroni oczy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że posiadają przyciemniane soczewki odporne na zarysowania ANTI-SCRATCH. Do tego dorzuć wewnętrzną powłokę odporną na parowanie ANTI-FOG, dzięki której mogą być stosowane w warunkach długotrwałego użytkowania. Nie zmieniają również barw widzianych przedmiotów. Sam widzisz, że to najwyższy komfort pracy.

Z okularami ochronnymi przeciwodpryskowymi bezpiecznie wykonasz wszystkie zadania

Opowiadając o naszej ofercie, nigdy nie rzucamy słów na wiatr. U nas po prostu możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. Co powiesz na okulary, które posiadają filtr dający 99,9% ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB? Albo na filtr (UV 5-3,1) chroniący przed olśnieniem słonecznym? To nie tylko bezpieczeństwo, ale także najwyższy komfort pracy. A tego naprawdę nie da się przecenić.

Po prostu zaufaj okularom ochronnym przeciwodpryskowym

W Basic Safety Store możesz liczyć na szeroki wybór produktów oraz gwarancję udanych zakupów. Do tego w razie potrzeby po prostu się do nas odezwij – z pewnością pomożemy, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania. Razem wybierzemy najlepszy model, dzięki któremu będziesz mógł pracować w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej niejedną propozycję dla siebie.