Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Dodatki do Ochrony Oczu i Twarzy

Dodatki do Ochrony Oczu i Twarzy

Dodatki do ochrony oczu i twarzy

Właściwa ochrona oczu i twarzy w miejscu pracy to absolutna podstawa. Zwłaszcza że to właśnie często nasz wzrok jest szczególnie narażony w miejscu pracy: na placach budowy, w zakładach przemysłowych, czy w trakcie spawania. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy szereg dodatków, które możesz połączyć z goglami, osłonami, czy tarczami ochronnymi, aby chronić się przed czynnikami biologicznymi, chemicznymi, mechanicznymi, czy termicznymi. Warto w tym miejscu podkreślić, że współpracujemy wyłącznie z uznanymi i cenionymi markami, które wyróżniają się doskonale przemyślanymi projektami oraz solidnym wykonaniem. Zresztą ich jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty oraz zgodność z normami EN.

Gdzie dodatki do ochrony oczu i twarzy są niezbędne? Przede wszystkim powinny być stosowane wszędzie, gdzie występują następujące  zagrożenia: uderzenia (np. odpryski ciał stałych), promieniowanie optyczne (np. promieniowanie  powstające w procesach spawalniczych, olśnienie słoneczne, promieniowanie  laserowe), czy pyły i gazy (np. pył węglowy lub aerozole  szkodliwych substancji chemicznych). Nie można również zapomnieć o ochronie przed kroplami, rozbryzgami cieczy, stopionymi metalami i gorącymi ciałami stałymi. Tutaj odpowiednia ochrona jest absolutną podstawą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź dodatki do ochrony oczu i twarzy z naszej oferty

Najpowszechniej stosowaną ochroną oczu są okulary ochronne. Wskazane jest, aby okulary ochronne miały osłonki zabezpieczające  przed dostaniem się niebezpiecznych rozbryzgów cieczy lub odprysków ciał stałych od strony czoła – czasem montowane są dodatkowo, aby zwiększyć komfort użytkownika. Do tego w środkach ochrony oczu montuje się m.in. wizjery, szybki ochronne, siatki lub filtry. Wszystko po to, aby chronić użytkownika przed zagrożeniami występującymi w danym środowisku pracy.

Z odpowiednimi dodatkami do ochrony oczu i twarzy poczujesz się pewniej

Jeżeli Twoje oczy i twarz są szczególnie narażone w miejscu pracy (lub gdy zachodzi nawet niewielkie ryzyko urazu), to koniecznie postaw na odpowiednie środki ochronne. Zwłaszcza że dziś masz do wyboru propozycje, które w najmniejszym stopniu nie wpływają na pogorszenie komfortu pracy. Widać to doskonale po naszej ofercie – współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi producentami, dlatego nie ma mowy o półśrodkach i propozycjach wątpliwej klasy. Przekonaj się sam, rzucając okiem na asortyment sklepu Basic Safety Store.

Dzięki dodatkom do ochrony oczu i twarzy zyskujesz bezpieczeństwo

Jakie dodatki są najczęściej wybierane? Wspólnym elementem dla większości typów środków ochrony oczu jest szybka ochronna. Ponieważ jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed uderzeniami nazywana bywa często szybką przeciwodpryskową – dla jeszcze lepszej ochrony montowana jest często w przeciwodpryskowych okularach, goglach lub osłonach twarzy. Dzięki temu użytkownik chroniony jest przed wszystkimi najpoważniejszymi zagrożeniami, jakie wiążą się z wykonywaniem obowiązków zawodowych. Nie czekaj – sprawdź naszą ofertę i sam się przekonaj, że możesz być jeszcze lepiej chroniony w miejscu pracy.