Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Przyłbice Ochronne

Przyłbice Ochronne

Przyłbice ochronne. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

W Basic Safety Store tak komponujemy naszą ofertę, aby odpowiadać na realne potrzeby wszystkich profesjonalistów. Przyłbice ochronne nie są wyjątkiem. Tego typu propozycje spełniają niezwykle istotną funkcję, jaką jest ochrona twarzy i oczu. A nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, jak wrażliwe są nasze oczy. Jeśli więc w pracy masz styczność z różnego rodzaju odpryskami, czy pyłami, to odpowiednia ochrona jest podstawą. Musisz również pamiętać o tym, aby chronić wzrok również przed intensywnym światłem. Na szczęście z naszej strony możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. To najwyższa jakość, trwałość i gwarancja udanych zakupów – wszystkie modele spełniają bowiem restrykcyjne normy EN.

Przeciwodpryskowa osłona twarzy stanowi idealną ochronę przed różnego rodzaju  zagrożeniami mechanicznymi – zwłaszcza jeśli chroni całą Twarz, a nie tylko jej część. Wybierając przyłbice ochronne z naszej oferty, wybierasz tak naprawdę własne bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Oczywiście przygotowaliśmy szeroki wybór modeli: od tych, które sprawdzą się przy lżejszych pracach (są niezastąpione w leśnictwie, ogrodnictwie i pracach instalacyjnych), aż po cieszące się największą popularnością przyłbice spawalnicze.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź przyłbice ochronne, które realnie chronią w miejscu pracy

W Basic Safety Store nie tolerujemy półśrodków i rozwiązań na pół gwizdka – zwłaszcza jeśli dotyczą bezpieczeństwa. Możesz więc z naszej strony liczyć na propozycje od znanych i cenionych producentów. Każdy model posiada indywidualny opis z wyszczególnionymi parametrami (m.in. tym, jakie normy EN spełnia). Do tego wszystkie propozycje wyróżniają się znakomitą jakością. Nie zapominajmy również o atrakcyjnej cenie. Nie bez powodu na nasz sklep stawiają fachowcy z całego kraju. My po prostu wyznaczamy jakość w branży BHP.

Wybierz sklep z wysokiej klasy przyłbicami ochronnymi

Stawiając na nasz sklep, możesz być pewien, że dokonujesz udanych zakupów. Skąd ta pewność? Ponieważ oferowane przez nas modele zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort i higienę pracy. Do tego możesz liczyć na przyłbice, które sprawdzą się do pracy zarówno przy wysokich, jak i niskich temperaturach. Czy będą krępować Twoje ruchy? Absolutnie nie. Do oferty dodaliśmy modele wykonane z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych materiałów. To idealne uzupełnienie do różnego rodzaju kasków, czy hełmów.

Jeszcze większy komfort pracy dzięki przyłbicom ochronnym

Stale udoskonalamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne propozycje. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na zmieniające się trendy, czy potrzeby polskich fachowców. W tym przypadku nie jest inaczej. Tego typu osłony posiadają dużą powierzchnię ochronną, która zmniejsza prawdopodobieństwo przeniknięcia niebezpiecznych rozbryzgów cieczy. To zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo oraz komfort pracy w każdych warunkach. Nie ryzykuj – postaw na bezpieczeństwo razem z Basic Safety Store. Zdrowie mamy tylko jedno i warto o nie zadbać zawczasu.