Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Lekkie

Buty robocze lekkie idealne na cieplejsze dni

W Basic Safety Store tak komponujemy naszą ofertę, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Chodzi nam przede wszystkim o to, aby każdy fachowiec w Polsce mógł liczyć na odpowiednią ochronę oraz wygodę pracy i to w każdych warunkach. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie buty robocze lekkie. Co je wyróżnia? Przede wszystkim sama konstrukcja – dużo „lżejsza” niż w przypadku ciężkiego, ocieplanego obuwia przeznaczonego do pracy zimą. Czy to oznacza, że buty są mniej wytrzymałe? Absolutnie nie.

Nasze propozycje to modele od najlepszych producentów na rynku. Czuwali więc nad nimi doświadczeni projektanci, którzy na pracy w tej branży dosłownie zjedli zęby. Możesz więc liczyć na szeroki wybór butów, które są niezwykle komfortowe w noszeniu, a jednocześnie doskonale chronią stopę. Co powiesz na metalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN? Jednocześnie ten sam model buta został wyposażony w odpowiednią wentylację, która pomaga zachować właściwą higienę stopy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Proponowane przez nas buty robocze lekkie to absolutny hit

Co powiesz na obuwie wykonane z naturalnej skóry, np. skóry bydlęcej? Tak, również na takie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie. Ważne jednak jest to, że buty robocze lekkie, które u nas znajdziesz, łączą w sobie wszystkie najważniejsze parametry techniczne. Wydawać by się mogło, że nie sposób połączyć lekkości z trwałością i odpornością. A jednak! Trudno jednak się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie propozycje od najlepszych producentów na rynku. Tutaj nie ma przypadkowych propozycji. Sam się przekonaj!

Butami roboczymi lekkimi podbijamy rynek

Na Basic Safety Store stawiają dziś fachowcy z całej Polski. Jesteśmy z tego naprawdę dumni, jednak nie zwalniamy tempa. Wręcz przeciwnie – poszerzamy naszą ofertę o kolejne propozycje, stale zaskakując. Możesz więc liczyć na jakość w najlepszym wydaniu. Jeśli więc szukasz obuwia, które doskonale ochroni Twoje stopy, a jednocześnie zapewni Ci komfort poruszania się, to rzuć okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Na co możesz liczyć? Choćby na modele, które posiadają podeszwy olejoodporne, antyelektrostatyczne i odporne na węglowodory. A to jeszcze nie wszystko!

Dzięki butom roboczym lekkim praca jest wydajniejsza

Lekkie obuwie również może wyróżniać się trwałością nie do zdarcia. Przede wszystkim są to jednak propozycje przeznaczone do pracy w cieplejsze miesiące (zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu). Dzięki wyściółkom wchłaniającym pot, zapobiegającym otarciom (przy wielogodzinnej pracy to prawdziwa ulga) oraz wykonanym z przewiewnej tkaniny zapewniają absolutną wygodę działania. To jakość, na którą zdecydowanie warto postawić, aby móc pracować w komfortowych warunkach. A coś o tym wiemy, ponieważ sami jesteśmy fachowcami o wieloletnim doświadczeniu. Nie czekaj dłużej – już teraz sprawdź nasze propozycje!